Optyczne.pl

Partnerzy

proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej z Jackiem Boneckim

Bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej z Jackiem Boneckim
8 lutego
2017 12:06

Podczas zaplanowanych na 11 lutego warsztatów Jacek Bonecki podzieli się z uczestnikami trikami i tajemnicami dobrej fotografii. Udział w zajęciach jest darmowy.

Informacja prasowa

Bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej pod okiem Jacka Boneckiego.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na najbliższy, walentynkowy weekend, zapraszamy na bezpłatne warsztaty z fotografii portretowej, pod okiem Jacka Boneckiego.

Oto agenda:

 • 11.00 - 11.45 - Jak dobrze zrobić zdjęcie portretowe ? - część teoretyczna;
 • 11.45 - 12.30 - Sprzęt fotograficzny Fujifilm - możliwości i zastosowanie
  Osoby zainteresowanie fotografią będą miały możliwość bezpłatnie przetestować najnowsze aparaty i obiektywy;
 • 12.45 - 14.30 - Warsztaty praktyczne pod okiem Jacka Boneckiego;
 • 14.30 - 17.00 - Dla gości, którzy chcieliby spróbować swoich sił w fotografii plenerowej, czas wolny do fotografowania;
 • 17.00 - 18.00 - Pokaz i omówienie zdjęć z sesji plenerowej wykonanych przez uczestników warsztatów - Jacek Bonecki;
 • 18.00 - 19.00 - Fotograficzne podróże Jacka Boneckiego po najciekawszych zakątkach świata - spotkanie autorskie, podczas którego będzie można nabyć książki, puzzle i gry w specjalnych cenach, z autografem autora.

Podczas warsztatów prowadzący podzieli się z uczestnikami trikami i tajemnicami dobrej fotografii. To doskonała okazja do poćwiczenia fotografowania portretu, który z pewnością wykorzystujemy wszyscy w fotografii rodzinnej a nawet w popularnym selfie. Do dyspozycji gości będą aparaty fotograficzne i obiektywy marki Fujifilm, które będzie można nieodpłatnie testować przez całą sobotę. Do zabawy w fotografię zapraszamy także Państwa pociechy, które będą mogły pobawić się w fotografowanie z wykorzystaniem gier autorstwa Jacka Boneckiego oraz aparatów do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax. Wszyscy uczestnicy będą mogli wykonać własne zdjęcia portretowe, a następnie na zakończenie warsztatów, wydrukować je na udostępnionej przez firmę Fujifilm drukarce.

Warsztaty są nieodpłatne. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: info@bonecki.com.


Komentarze czytelników (8)
 1. Zdzicho_D
  Zdzicho_D 8 lutego 2017, 13:08

  I każdy w Polsce musi wiedzieć, w jakim mieście są Wzgórza Dylewskie i Spa Ireny Eris. Gratulacje.

 2. espresso
  espresso 8 lutego 2017, 13:53

  @Zdzicho_D,

  ... wiesz, ja mieszkam na zadupiu, a z 2-3 lata temu na Wzgórza Dylewskie trafiłem bez problemu. Jechałem na spotkanie z J.Boneckim (wówczas był w barwach Sony). Większy raczej jest problem w kosztach pobytu w Spa Eris (ceny agroturystyki to nie są), bo z dwie doby wypada tam się zatrzymać. Miejsce piękne, okolice też.

 3. Zdzicho_D
  Zdzicho_D 8 lutego 2017, 14:18

  @espresso
  Jasne, że nie problem znaleźć. Wystarczy choćby koleżka google. Chodziło mi raczej o upadek dobrej praktyki pisania tekstów, zmuszanie czytelnika do tego typu poszukiwań. Kiedyś normą było podawanie w tekstach kompletu niezbędnych informacji.
  Ale, widać to już było. Teraz w cenie jest bylejakość.

 4. android
  android 8 lutego 2017, 14:34

  @Zdzicho_D - całkowicie popieram. Pierwsze co to zwróciłem na to uwagę - po prostu niechlujna informacja...

 5. espresso
  espresso 8 lutego 2017, 14:47

  Przydał by się pewnie kod pocztowy przy nazwie Wzgórza Dylewskie, dało by to jakieś wyobrażenie o lokalizacji.

  Osobiści bardziej mi przeszkadza zbyt krótki termin do imprezy. Chętnie bym się wybrał na weekend do Spa, ale nie z dnia na dzień.

 6. ikit
  ikit 8 lutego 2017, 14:53

  Nie nudźcie, ludzie muszą z czegoś żyć, a w zalewie pseudocelebrytów, gwiazd sezonu, blogerów, szafiarek czy celebokucharzy nawet najpopularniejsi fotografowie są na szarym końcu kolejki do zapraszania gdziekolwiek... Zresztą po co takich zapraszać jak przecież każdy ma komórkę i wszyscy umieją robić zdjęcia?

 7. druid
  druid 8 lutego 2017, 18:20

  @ikit
  "Zresztą po co takich zapraszać jak przecież każdy ma komórkę i wszyscy umieją robić zdjęcia? "

  Nie wywołuj barona13 :D

 8. jago
  jago 9 lutego 2017, 06:07

  Chyba zapomnieliście jeszcze wspomnieć o kalendarzu pana Boneckiego na ten rok ....... a ostatnio pod przykrywka jednej z Fotomisji tak ładnie go reklamowałiście ....... czyżby nie można go juz było kupić razem z gierkami i puzzlami tego fotograficznego mistrza ?

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.