Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

optyczne.pl forum.optyczne.pl  
•  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Statystyki  •  Rejestracja  •  Zaloguj  •  Galerie  •   Ulubione tematy

----- R E K L A M A -----



Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: goltar
Wto 02 Gru, 2008
Canon EOS 1000D - test lustrzanki
Autor Wiadomość
krewzszafy 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 491
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

"Uchwyt jest podobny do tego z 450D - mały i niewygodny ale przyzwyczaić się można. Dzięki szybkości użytkowania i takiemu samemu rozkładowi przycisków użytkowanie jest bardzo wygodne"
To jest bez sensu. Albo jest wygodny albo nie. A przyzwyczaić to się można nawet do życia w celibacie :wink:

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 12:41 ]
I do szumiących matryc zapewne również
 
 
Reklama

Pomógł: 0 razy
Posty: 1
Skąd: Optyczne.pl






Baku 
Optyczny
Kanonier z wyboru



Pomógł: 134 razy
Posty: 3338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

Z tym uchwytem to jest sprawa subiektywna. Osoby o mniejszych dłoniach (np. kobiety) chwalą sobie małe lustrzanki (np. E-420) i uważają, że są bardzo wygodne. Inni z kolei wolą cięższe i masywniejsze korpusy. Mimo, że wielkich łap nie mam to ja np. lubię aparaty z korspusami takimi jak ma 40D, A700 czy D300.

Może lepiej było napisać: "Uchwyt jest podobny do tego z 450D. Powody do narzekania będą miały osoby o dużych dłoniach oraz przyzwyczajone do obsługi większych i cięższych aparatów".

Natomiast bardzo wygodna, jak rozumiem, jest sama praca z aparatem - dzięki dużej szybkości pracy i dobremu rozłożeniu klawiszy na korpusie.
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

na tym teście widać procanonowe wstawki - nie jest wygodnie, ale sie szybko przyzwyczajamy... przyzwyczaić się można do wszystkiego :)

troche mnie wkurzały te komentarze, że jest coś słabe, ale w sumie jest spoko.. taki ogólny wydźwięk tego testu dla mnie jest.
 
 
ziemowy 
Rozmowny



Pomógł: 3 razy
Posty: 335
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

Takie rzeczy jak ergonomia trzymania aparatu to bardzo subiektywna sprawa. Żaden test nie powie nam czy aparat leży dobrze w dłoni czy nie. Trzeba iść do sklepu i wziąć go w łapy :)
 
 
krewzszafy 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 491
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

o punktacji jak zwykle szkoda gadać bo to kompletna żenada, za jakość wykonania i ergonomię daliście więcej niż dostał uszczelniony k200. Notorycznie mylicie ergonomię z użytkowaniem
 
 
krzysiek 
Rozmowny



Pomógł: 1 raz
Posty: 307
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

krewzszafy - jeśli nie podoba Ci się punktacja to stwórz swoją i zejdź z tonu. Punkty masz przyznawane dla każdego rozdziału i w obrębie tego rozdziału są uśredniane. K200D ma gorsze menu, mniej przycisków i przede wszystkim nie ma LV.

mavierk - gratuluję spostrzegawczości co no naszej procanonowskiej polityki;]
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

krzysiek napisał/a:
mavierk - gratuluję spostrzegawczości co no naszej procanonowskiej polityki;]
Spoko, na szczęście to dopiero pierwszy taki test, gdzie mam takie odczucie :P
 
 
RB 
Temu Panu już podziękujemy


Pomógł: 203 razy
Posty: 6186
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

krewzszafy napisał/a:

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 12:41 ]
I do szumiących matryc zapewne również


Z punktu widzenia targetu Canona raczej trudno by było...
 
 
krewzszafy 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 491
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

krzysiek napisał/a:
krewzszafy - jeśli nie podoba Ci się punktacja to stwórz swoją i zejdź z tonu. Punkty masz przyznawane dla każdego rozdziału i w obrębie tego rozdziału są uśredniane. K200D ma gorsze menu, mniej przycisków i przede wszystkim nie ma LV.

tylko żaden z wymienionych przez ciebie elementów nie dotyczy JAKOŚCI WYKONANIA I ERGONOMII a tego dotyczyła moja wypowiedź. Nie jestem onanistą sprzętowym i nie oddaję pokłonów żadnemu producentowi ale patrząc na to jak bronicie swoich testów można się znichęcić do czytania kolejnych.
 
 
Arek 
Redaktor



Pomógł: 289 razy
Posty: 14009
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

krewzszafy napisał/a:
Nie jestem onanistą sprzętowym i nie oddaję pokłonów żadnemu producentowi


Tutaj bym polemizował. A polemikę spokojnie można oprzeć o przegląd Twoich wypowiedzi na tym forum.
 
 
krewzszafy 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 491
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

skoro klasyfikujecie ergonomię oraz użytkowanie w osobnych punktach to nie przyznawajcie punktów za to samo w jednej i w drugiej kategorii :wink:

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 14:21 ]
Arek napisał/a:
Tutaj bym polemizował. A polemikę spokojnie można oprzeć o przegląd Twoich wypowiedzi na tym forum.

no pewnie bo wytykam błędy w testach to jestem zły i w ogóle nienormalny

[ Dodano: Pią 26 Wrz, 2008 14:28 ]
Arek napisał/a:
polemikę spokojnie można oprzeć o przegląd Twoich wypowiedzi na tym forum

http://forum.optyczne.pl/...er=asc&start=15
no pewnie jadę po wszystkich tylko nie po pentaksie którego używam :lol: Arek nie kompromituj sie takimi wypowiedziami bo nigdy nie twierdziłem że coś jest bezwzględnie lepsze
 
 
komor 
Moderator



Pomógł: 370 razy
Posty: 19879
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

mavierk napisał/a:
Typowo 1000d wydaje się być lepszym sprzętem od 450 tki :) Przynajmniej dla mnie.


A jakieś uzasadnienie, Mavierk?
 
 
krewzszafy 
Rozmowny


Pomógł: 4 razy
Posty: 491
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

Arek najlepszą obroną jest atak co pokazujesz w tym temacie. Ustosunkuj się do tego co napisałem o punktacji w "jakości wykonania i ergonomii" a nie uciekaj od tematu atakując moją osobę. To jest typowe gdy wytknie się wam jakieś dziwne rzeczy z testu
 
 
mavierk 
Temu Panu już podziękujemy
never knows best



Pomógł: 93 razy
Posty: 7364
Skąd: Lubin / Wrocław
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

komor napisał/a:
A jakieś uzasadnienie, Mavierk?
Jak to jakie? Bo tak ;)

mam mały korpus (który jest mały a nie maławy), do tego mam podobną rozdzielczość, lepszy zakres tonalny i 700zł do wydania na optyke.
 
 
mnich 
Optyczny
kiedyś to było...



Pomógł: 25 razy
Posty: 3859
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

mavierk, i rozumiem do tego 1000D komplet stałek L ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIsilverBrown v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne

forum.optyczne.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach reklamowych i statystycznych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Pliki cookies mogą też być wykorzystywane przez współpracujących z nami reklamodawców, a także przez narzędzie Google Analytics, które jest przez nas wykorzystywane do zbierania statystyk. Korzystanie z serwisu Optyczne.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko »
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15