W bazie znajduje się 2302 obiektywów i 9892 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Sigma C 65 mm f/2 DG DN - specyfikacja i opinie
| Producent | Sigma |
|---|---|
| Model | C 65 mm f/2 DG DN |
| Typ obiektywu | Teleobiektyw stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 65 mm |
| Światłosiła | f/2 |
| Pole widzenia | 36.8 o |
| Ostrość od | 0.55 m |
| Maksymalne powiększenie | 1:6.8 |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 9 |
| Mechanizm autofokusa | AF |
| Konstrukcja | 12 elementów / 9 grup |
| Rozmiar filtra | 62 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Sony E Sony FE L-mount/Leica-SL |
| Wymiary | 74.7 x 72 mm |
| Waga | 405 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera: 1 grudnia 2020 r. |













Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Ocena ogólna
Użytkuje od: 3 mies.
Cena zakupu:
Wykorzystanie: Amatorskie
Wady: Dla amatora brak wad.
Zalety: Solidna budowa, doskonała optyka.
Podsumowanie: Niektórym może wydaje się, że ogniskowa 65 to nieporozumienie bo to nie 50 ani też nie 85. Nic bardziej mylnego. Jest wybór i tu brawo dla sigmy. Nie porównuję do zeissa 50 1.8 bo nie używałem, FE 50 1.8 szkoda gadać, canon EF 1,4 - zabytek, samyang 50 1.4 II porównywalny, sony FE 85 1.8 - precyzyjny ale sigma to obiektyw z charakterem - wart polecenia. Praca z tym obiektywem to przyjemność i to widać kiedy przegląda się zdjęcia