W bazie znajduje się 2297 obiektywów i 9886 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Canon RF 24 mm f/1.4L VCM - specyfikacja i opinie
| Producent | Canon |
|---|---|
| Model | RF 24 mm f/1.4L VCM |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 24 mm |
| Światłosiła | f/1.4 |
| Pole widzenia | 84 o |
| Ostrość od | 0.24 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.17x |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 11 |
| Mechanizm autofokusa | VCM i Nano USM |
| Konstrukcja | 15 elementów / 11 grup |
| Rozmiar filtra | 67 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Canon R |
| Wymiary | 99.3 x 76.5 mm |
| Waga | 515 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera - 30.10.2024 2 elementy UD, 1 element asferyczny GMO |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę