W bazie znajduje się 2290 obiektywów i 9879 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Voigtlander Apo Skopar 75 mm f/2.8 VM - specyfikacja i opinie
| Producent | Voigtlander |
|---|---|
| Model | Apo Skopar 75 mm f/2.8 VM |
| Typ obiektywu | Teleobiektyw stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 75 mm |
| Światłosiła | f/2.8 |
| Pole widzenia | 33.7 o |
| Ostrość od | 0.7 m |
| Maksymalne powiększenie | |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 10 |
| Mechanizm autofokusa | MF |
| Konstrukcja | 7 elementów / 6 grup |
| Rozmiar filtra | 43 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Leica M / VM-Mount |
| Wymiary | 44 x 54 mm |
| Waga | 191 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 26.02.2026 |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę