W bazie znajduje się 2290 obiektywów i 9879 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Venus Optics LAOWA 17 mm f/4 Zero-D Shift - specyfikacja i opinie
| Producent | Venus Optics LAOWA |
|---|---|
| Model | 17 mm f/4 Zero-D Shift |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 17 mm |
| Światłosiła | f/4 |
| Pole widzenia | 104 o |
| Ostrość od | 0.25 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.131x |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 14 |
| Mechanizm autofokusa | MF |
| Konstrukcja | 18 elementów / 12 grup |
| Rozmiar filtra | 86 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Sony E Inne Nikon Z Canon R Fujifilm GF Sony FE L-mount/Leica-SL |
| Wymiary | 111 x 93 mm |
| Waga | 770 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 10.03.2026 5 elementów ze szkła HR, 4 elementy ze szkła ED, 2 elementy asferyczne przesunięcie osi optycznej o ±11 mm obrót obiektywu względem bagnetu o 360° |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę