W bazie znajduje się 2302 obiektywów i 9891 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
TTartisan AF 17 mm f/1.8 Air - specyfikacja i opinie
| Producent | TTartisan |
|---|---|
| Model | AF 17 mm f/1.8 Air |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 17 mm |
| Światłosiła | f/1.8 |
| Pole widzenia | 81 o |
| Ostrość od | 0.18 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.12x |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 6 |
| Mechanizm autofokusa | STM |
| Konstrukcja | 14 elementów / 10 grup |
| Rozmiar filtra | 52 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Sony E Fujifilm X |
| Wymiary | 0 x 0 mm |
| Waga | 161 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 10.04.2026 2 elementy ze szkła ED, 3 elementy ze szkła HR |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę