W bazie znajduje się 2296 obiektywów i 9886 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Panasonic Lumix S 40 mm f/2 - specyfikacja i opinie
| Producent | Panasonic |
|---|---|
| Model | Lumix S 40 mm f/2 |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 40 mm |
| Światłosiła | f/2 |
| Pole widzenia | 57 o |
| Ostrość od | 0.3 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.17x |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 7 |
| Mechanizm autofokusa | silnik krokowy |
| Konstrukcja | 7 elementów / 6 grup |
| Rozmiar filtra | 62 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | L-mount/Leica-SL |
| Wymiary | 40.9 x 69.4 mm |
| Waga | 144 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 21.04.2026 3 elementy asferyczne odporność na pył i zachlapanie oraz temperatury od -10 do +40°C |












Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę