W bazie znajduje się 2302 obiektywów i 9892 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Sony FE 100-400 mm f/4.5 GM OSS - specyfikacja i opinie
| Producent | Sony |
|---|---|
| Model | FE 100-400 mm f/4.5 GM OSS |
| Typ obiektywu | Teleobiektyw zoom |
| Ogniskowa | 100 - 400 mm |
| Światłosiła | f/4.5 |
| Pole widzenia | 24 - 6.17 o |
| Ostrość od | 0.64 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.25x |
| Maksymalna wartość przysłony | 32 |
| Liczba listków na przysłonie | 11 |
| Mechanizm autofokusa | XD |
| Konstrukcja | 28 elementów / 20 grup |
| Rozmiar filtra | 95 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Tak |
| Dostępne mocowania | Sony E Sony FE |
| Wymiary | 328 x 119.8 mm |
| Waga | 1840 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 13.05.2026 2 elementy ze szkła Super ED, 3 elementy ze szkła ED, 1 element asferyczny XA, 1 element ED XA – asferyczny ze szła o niskiej dyspersji |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę