W bazie znajduje się 2303 obiektywów i 9895 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
7Artisans AF 135 mm f/1.8 Max - specyfikacja i opinie
| Producent | 7Artisans |
|---|---|
| Model | AF 135 mm f/1.8 Max |
| Typ obiektywu | Teleobiektyw stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 135 mm |
| Światłosiła | f/1.8 |
| Pole widzenia | 18.4 o |
| Ostrość od | 0.68 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.25x |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 12 |
| Mechanizm autofokusa | STM |
| Konstrukcja | 16 elementów / 13 grup |
| Rozmiar filtra | 82 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Nikon Z |
| Wymiary | 130 x 91.2 mm |
| Waga | 1014 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 20.05.2026 6 elementów ze szkła ED, 5 elementów ze szkła HR |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę