W bazie znajduje się 2297 obiektywów i 9886 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Canon EF 50-200 mm f/3.5-4.5 - specyfikacja i opinie
| Producent | Canon |
|---|---|
| Model | EF 50-200 mm f/3.5-4.5 |
| Typ obiektywu | Teleobiektyw zoom |
| Ogniskowa | 50 - 200 mm |
| Światłosiła | f/3.5 - 4.5 |
| Pole widzenia | 46.8 - 12.3 o |
| Ostrość od | 1.2 m |
| Maksymalne powiększenie | 1:4.38 |
| Maksymalna wartość przysłony | 29 |
| Liczba listków na przysłonie | 8 |
| Mechanizm autofokusa | AF |
| Konstrukcja | 16 elementów / 13 grup |
| Rozmiar filtra | 58 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Canon EF |
| Wymiary | 58 x 75.6 mm |
| Waga | 146.4 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera: grudzień 1987 |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę