W bazie znajduje się 2295 obiektywów i 9881 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Sony FE 35 mm f/1.4 GM - specyfikacja i opinie
| Producent | Sony |
|---|---|
| Model | FE 35 mm f/1.4 GM |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 35 mm |
| Światłosiła | f/1.4 |
| Pole widzenia | 63.5 o |
| Ostrość od | 0.27 m |
| Maksymalne powiększenie | |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 11 |
| Mechanizm autofokusa | AF |
| Konstrukcja | 14 elementów / 10 grup |
| Rozmiar filtra | 67 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Sony E Sony FE |
| Wymiary | 96 x 76 mm |
| Waga | 524 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera: 13.01.2021 W trybie manualnym ostrość od 0.25 metra 2 soczewki ekstremalnie asferyczne, 1 soczewka asferyczna, 1 soczewka ED. |













Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Ocena ogólna
Użytkuje od: 3 mies.
Cena zakupu:
Wykorzystanie: Półprofesjonalne
Wady: Czas w trybie AF-S mógłby szybciej ostrzyć. Ale to sporadycznie. W AF-C śmiga jak zły! Używam tylko do foto. Video i Focus breathing mnie nie obchodzi..
Zalety: Niesamowita ostrość!! Bokeh bardzo przyjemny. Kontrast, kolor! No bajkowe szkło! Kładzie wersję f1.8 optycznie. Wiem, bo też miałem, i czasem brakowało tej ostrości, a przede wszystkim wersja f1.8 miała bardzo nerwowy bokeh w pewnych sytuacjach.
Podsumowanie: Niesamowite szkło! Najlepsza 35mm jaką miałem przez ostatnie prawie 20 lat! Gdyby AF był tak doskonały jak w mojej 50mm f1.4 GM lub w fe 40mm f2.5 G to pewnie pozbył był się tego drugiego. Ale z drugiej strony, uwielbiam go za gabaryty, również kapitalny obrazek, ostrość, więc zostają oba.😉