Złapałem, nie dźwigałem - konkurs Fujifilm
„Złapałem, nie dźwigałem” to temat konkursu fotograficznego organizowanego przez Fujifilm. Swoje zdjęcia zgłaszać można do końca roku, a spośród nadesłanych prac jury wybierze zwycięzcę, który w nagrodę na tydzień pojedzie do Włoch na narty.
Informacja prasowa
Też znasz Tomka? Dźwiga masę sprzętu na wszystkie imprezy, a w efekcie i tak ze wszystkiego nie korzysta. Wiadomo przecież, że najważniejsze to mieć dobry aparat przy sobie – w kieszeni lub w plecaku. Ja wolę szybko trzaskać foty, łapać kadry, być w trzech miejscach naraz. Ty też? Jeżeli tak to właśnie dla Ciebie jest ten konkurs – wrzuć swoją najlepszą fotkę, którą zrobiłeś bo akurat miałeś aparat przy sobie!Zasady konkursu:
- zarejestruj się na www.myfinepix.pl,
- jeżeli jesteś tu po raz pierwszy uzupełnij swój profil,
- dodaj zdjęcie konkursowe, które łączy się z hasłem: „Złapałem, nie dźwigałem”,
- oceniana jest jakość zdjęcia oraz uchwycony kadr,
- najlepsze zdjęcie wybierze jury FUJIFILM,
- zwycięzca zostanie ogłoszony 11 stycznia.
Nagrodą główną jest tygodniowy wyjazd na narty do Włoch!
Życzymy powodzenia!
Data rozpoczęcia: 5/12/2009
Data zakończenia: 31/12/2009
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.










Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
"wrzuć swoją najlepszą fotkę, którą zrobiłeś bo akurat miałeś aparat przy sobie" To przepis na misz-masz. W zasadzie wszystkie prace się nadają :-)
@ ciekawus
No dokładnie! Przecież kto udowodni, że w danym momencie miałem przy sobie aparat NIEPRZYPADKIEM?
PS. Zamiast tego wyjazdu mogliby dać jakiś dobry sprzęcik... (np. aparat + dodatki).
Pozdrawiam!
Konkurs dla telefonów komórkowych ???
No nie, no. Jakiś tam poziom musi być.
Yyyy... To nie jest konkurs dla typowego czytelnika Optycznych! :) Przecież większość z nas to te Tomki z których wyśmiewa się tekst konkursowy... :)
I jeszcze na dodatek trzeba mieć aparacik Fuji ;)
Dokladnie, wymagany aparat fuji by uczestniczyc w konkursie.
hmm.. no to raczej nie będzie S6 Pro, firma idzie w kompakty, nawet na swojej stronie lansując filozofię ,,lepszości,, rozwiązań masowych nad lustrzanki. Szkoda.
A jak ktos robi zdjęcia na analogu i miał błonę foto FujiFilm to też go biorą pod uwagę.. Czy tylko cyfrak ?
Ja mam wydruki na papierze Fuji :D
Jak dobrze mieć s5 pro :)
A może być dowolna komórka? Każdy cyfrak w komórce jest Fuj!
Daniel*1977 | 2009-12-08 13:24:54
I jeszcze na dodatek trzeba mieć aparacik Fuji ;)
Porażka, tylko czas straciłem na rejestrację. I kolejny spam będę dostawał...
Jezu chyba zaraz skoczę do sklepu po kompakt fuji.
Po drodze wypstrykam całą kartę na przypadkowe fotki może coś się trafi żeby wziąć udział w konkursie ;)
Normalnie żenujący konkurs.
Ja jestem gotów natychmiast kupić aparat Fuji, jeśli rzeczywiście zapewni mi trilokację (bilokacja też wystarczy) - "Ja wolę szybko trzaskać foty, łapać kadry, być w trzech miejscach naraz"