W bazie znajduje się 2298 obiektywów i 9888 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Canon RF 20-50 mm f/4L IS USM PZ - specyfikacja i opinie
| Producent | Canon |
|---|---|
| Model | RF 20-50 mm f/4L IS USM PZ |
| Typ obiektywu | Szerokokątny zoom |
| Ogniskowa | 20 - 50 mm |
| Światłosiła | f/4 |
| Pole widzenia | 94 - 46 o |
| Ostrość od | 0.24 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.33x |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 9 |
| Mechanizm autofokusa | USM |
| Konstrukcja | 13 elementów / 11 grup |
| Rozmiar filtra | 67 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Tak |
| Dostępne mocowania | Canon R |
| Wymiary | 98.4 x 79.9 mm |
| Waga | 420 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 13.05.2026 2 elementy asferyczne, 3 elementy ze szkła UD elektryczna regulacja ogniskowej (power zoom) |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę