Ricoh GR i GR II - aktualizacje firmware
Na stronie firmy Ricoh dostępne są aktualizacje oprogramowania dla aparatów GR (firmware 5.00) oraz GR II (firmware 2.00). Wśród zmian pojawiła się m.in. możliwość przypisania do przycisków funkcji „Conversion Lens”.
W przypadku aparatu Ricoh GR II zmian jest nieco więcej, a szczegóły na ich temat znajdziecie na stronie producenta. Warto wspomnieć o pojawieniu się m.in. opcji powiększenia podglądu zdjęcia w trybie „RAW Development”.
Nowy firmware jest dostępny tutaj.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
super, bardzo sie przyda skrot do conversion lens!