Nowe wersje firmware do aparatów Olympus
Firma Olympus udostępniła nowe wersje firmware dla bezlusterkowców OM-D E-M5, E-P3, E-P2, E-PL5, E-PL3, E-PL2, E-PL1, E-PM2, E-PM1, a także dla aparatu kompaktowego XZ-2. We wszystkich przypadkach dodano wsparcie dla wizjera elektronicznego VF-4, a w niektórych modelach poprawiono również stabilność pracy dotykowego panelu w trybie przeglądania zdjęć.
Producent zwraca uwagę, że pomimo aktualizacji oprogramowania w aparatach nie będzie działać automatyczne przełączanie podglądu po przyłożeniu oka do wizjera.
Szczegółowe informacje znaleźć można pod tym adresem, a aktualizacji można dokonać za pomocą programu OLYMPUS Digital Camera Updater, zgodnie z instrukcją dostępną na tej stronie.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Super :) , właśnie jestem przed kupnem om-d. Napiszcie czy nowa aktualizacja coś poprawiła w om-d :)
Ver.1.7
(Jun. 12, 2013)
Supported VF-4 electronic view finder.
* Automatic display switching by the eye sensor is not supported.
Bardzo miło ze strony Olympusa.
Do mojego NEX-3 Sony się nie pofatygowało z upgrade abym mógł korzystać z EVF, który pojawił się z opóźnieniem. Ale cóż są FIRMY i fifrmy.
czerwonyautobus | 2013-05-24 12:09:37
Do do informacji o kolejnym upgrade Fuji-X w kwestii poprawy AF, bardzo trafne jest powiedzenie: " Z g...wna bata nie ukręcisz" ... może nieco wulgarne, ale za to trafne.
Tak... niektorych update'ow po prostu sie nie lubi, ale inne - hmm;)
@czerwonyautobus, może dlatego że do NEX-3 fizycznie nie da się podpiąć tego EVF?
angh, a po co trąbić o upgrade'ach co nic nie dają, widać że żadnym sposobem ukręcić się nie da.
MAF, no właśnie ... taka to firma co to na jednym pinie chciała zaoszczędzić. No i zaoszczędziła, bo EVF nie kupiłem ;-)
Reasumując, i Fuji i Sony do miana FIRMY nieco brakuje.