Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG DN OS Sports - przedsprzedaż
K-Consult, polski dystrybutor marki Sigma, informuje o rozpoczęciu przedsprzedaży niedawno zaprezentowanego teleobiektywu Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG DN OS Sports.
INFORMACJA PRASOWA
Przedsprzedaż SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | SPORTS
K-Consult sp. z o.o, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o rozpoczęciu przedsprzedaży obiektywu SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports. Tym razem przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę, w której wartość gratisów przewyższa aż 1000zł !!
SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports to pierwszy zmiennoogniskowy ultra teleobiektyw SIGMA z linii Sports, zaprojektowany do podstaw do aparatów bezlusterkowych. Spełnia on wszystkie oczekiwania jakie stawiane są obiektywom z serii Sports tj. wyjątkowy poziom jakości optycznej, wysoki poziom funkcjonalności oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów.
W ofercie przedsprzedażowej, Klient otrzyma w zestawie z obiektywem:
- 5 lat gwarancji na obiektyw SIGMA 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | Sports*
- Plecak Vanguard Select 48
- Statyw Vanguard VEO 2 GO 265HAB
*Po rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/
Oferta trwa do 31 sierpnia 2021 lub do wyczerpania zapasów. Nie czekaj, pula obiektywów w ofercie przedsprzedażowej jest mocno ograniczona!
O ofertę przedsprzedażową pytaj już teraz u Poniższych Autoryzowanych Dealerów SIGMA:
- Cyfrowe
- BEIKS
- Camfoto
- Digital24.pl
- E-Oko
- Foto-Aparaciki
- Fotoforma
- Foto-Master
- Foto-Net
- Fotopanorama
- Fotoplus
- Foto-Poker
- Foto-Rimex
- InterFoto
- KDM-Foto
- Notopstryk
- RobimyTV
- Sigma-sklep
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Do Lmount nie ma gratisów. Do Sony muszą być bo za 6400 chyba nikt nie kupi tego obiektywu mając w tej okolicy cenowej 200-600. Premiera opóźniona o 3 lata.
Mnie tylko śmieszy to sztuczne i nachalne nakręcanie sprzedaży. Kupuj bo zabraknie. I właśnie dlatego nie kupię bo nie lubię jak ktoś próbuje robić z ludzi idiotów.
W przedziale 4500-5000 zł ten obiektyw byłby hitem ale w obecnej cenie nie ma startu do Sony 200-600. Soniacz to inna klasa szkła, zwarta konstrukcja bez wysuwających się elementów a do tego pewna współpraca z konwerterami x1,4 i x 2x.