Kolorowe aparaty z Kolumbii
Pochodzący z Kolumbii fotograf, Adrian Prada, w wolnych chwilach zajmuje się przemalowywaniem starych aparatów fotograficznych. Niektóre jego prace mogłyby bez problemu zostać „edycjami limitowanymi”.
Przemalowywane są aparaty wielu producentów takich jak Canon, Nikon, Pentax, Leica, Olympus, Hasselblad, Fujifim czy Exacta. Kolorystyka waha się od stonowanej do bardzo żywej. Projekty realizowane są najczęściej na indywidualne zamówienia posiadaczy konkretnego aparatu.
Poniżej zamieszczamy kilka przykładów tak spersonalizowanych korpusów:
![]() |
![]() |
![]() |
Więcej prac Adriana można zobaczyć na przeznaczonym do ich prezentacji koncie na Instagramie.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Po co on niszczy te aparaty !
Jesli chce zaistniec jako fotograf powinien robic zdjecia .
Jakie niszczenia? Przecież one są w pełni funkcjonalne a co do zaistnienia to skąd wiesz, że nie robi dobre zdjęcia.
@prometeusz5000
Wystarczyłoby, gdybyś zajrzał choćby do Instargama. Kolega ma (conajmniej) dwa konta - na jednym zdjęcia, na drugim aparaty. Ma również stronę internetową adrianprada.com :-)
Świetny pomysł - miło popatrzyć. Pentax ME Super w beżowej szacie uroczy :)
p. Adam Nurkiewicz powinien się z p. Pradą zaprzyjaźnić, może dałoby się dopasować Z9-kę do garderoby :)
Diabeł ubiera się u Prady.
Skandaliczne pominięcie Minolty w wyszczególnionych markach.
Same prace zaś moim zdaniem niesamowite. Pomijając już gusta itp., przyznać trzeba, że poziom i kunszt wykonania jest na nieprawdopodobnym poziomie.
Vendeur:
"Skandaliczne pominięcie Minolty w wyszczególnionych markach."
Szabla oprotestował? :)
bardzo twórcze :)
podoba mi się dopasowanie stylu zdobienia do modelu oraz jego spójność - swoisty recykling i ożywcze podejście
no i przecież wielu z fotografów ozdabia swoje foto aparaty :P
tylko może bardziej subtelnie :D
prometeusz5000 - skąd wyłażą takie trole?
Aparatów Minolty szkoda tak marnować :P