Nikon Coolpix A - firmware C 1.11
Firma Nikon informuje o aktualizacji oprogramowania dla modelu Coolpix A. Firmware w wersji C 1.11 przynosi ze sobą m.in. poprawę szybkości działania autofocusa przy scenach z wysokim kontrastem oraz zmniejszenie zużycia energii akumulatora przy fotografowaniu z interwałometrem.
Poniżej szczegóły o modyfikacjach, jakie przynosi uaktualnienie oprogramowania aparatu Nikon Coolpix A do wersji C 1.11:
- Zmieniono zakres ustawiania ostrości w normalnym trybie AF z ok. 50 cm do nieskończoności na ok. 30 cm do nieskończoności od środka przedniej soczewki obiektywu.
- Poprawiono szybkość ustawiania ostrości w trybie AF, gdy scena w kadrze charakteryzuje się bardzo wysokim kontrastem.
- Zmieniono kolor pola ostrości w trybie ręcznego ustawiania ostrości na biały, co ułatwia rozpoznanie aktualnego trybu ustawiania ostrości.
- Fotografowanie z interwałometrem zużywa teraz mniej energii akumulatora, co umożliwia dłuższe fotografowanie w tym trybie, gdy aparat jest zasilany z akumulatora.
Firmware można pobrać tutaj.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Bądź pierwszy!
Napisz komentarz