W bazie znajduje się 2302 obiektywów i 9891 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Thypoch Ksana 35 mm f/2 ASPH - specyfikacja i opinie
| Producent | Thypoch |
|---|---|
| Model | Ksana 35 mm f/2 ASPH |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 35 mm |
| Światłosiła | f/2 |
| Pole widzenia | 63.1 o |
| Ostrość od | 0.5 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.08x |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 10 |
| Mechanizm autofokusa | MF |
| Konstrukcja | 8 elementów / 5 grup |
| Rozmiar filtra | 39 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Leica M / VM-Mount |
| Wymiary | 27 x 53 mm |
| Waga | 198.6 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 21.05.2026 2 elementy ze szkła HRI, 1 element ze szkła ED, 1 element asferyczny |












Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę