Optyczne.pl

Partnerzy

proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.


Aktualności

Zapraszamy na Fotomisja na Kubę

Zapraszamy na Fotomisja na Kubę
9 stycznia
2018 16:19

Zapraszamy na kolejną Fotomisję na Kubę. To jedna z ostatnich szans, aby zobaczyć ten niezwykły kraj, zanim zostanie on zalany przez rzesze amerykańskich turystów. Na wyjazd zabierze Was Jacek Bonecki, który poprowadzi na miejscu warsztaty fotograficzne. Szczegóły i zapisy na tej stronie.


Komentarze czytelników (13)
 1. mizu
  mizu 9 stycznia 2018, 14:42

  Kuba została już dawno zalana rzeszą nie tylko amerykańskich turystów.

 2. focjusz
  focjusz 9 stycznia 2018, 19:06

  Kurczę wszędzie jest Boniecki ...

 3. Bartosz_T
  Bartosz_T 9 stycznia 2018, 21:43

  Wyskakujące reklamy dotarły na Optyczne... Gratuluję, właśnie włączyłem adblocka;)

 4. Arek
  Arek 9 stycznia 2018, 22:13

  Ale jakie wyskakujące? Niczego nie mamy takiego.

  focjusz - to źle, że pojedzie doświadczony Jacek Bonecki, dla którego to już będzie 4 czy 5 wyprawa na Kubę i dzięki temu wie doskonale, gdzie co komu pokazać i podejść do wielu tematów? Wolałbyś pojechać z kimś, kto tam nigdy nie był?

 5. deel77
  deel77 9 stycznia 2018, 22:23

  @Bartosz_T
  sprawdź dodatki do przeglądarki i plik hosts (C:\Windows...). Czasem reklama która wyskakuje wcale nie pochodzi ze strony, którą oglądasz.

 6. qqrq
  qqrq 10 stycznia 2018, 14:17

  "Zapraszamy na Fotomisja na Kubę"

  Tam chyba powinien być biernik, nie mianownik ;)

 7. Bartosz_T
  Bartosz_T 10 stycznia 2018, 18:37

  W takim razie przepraszam za osąd. Dzięki deel77 za wskazówkę;)

 8. ***s***
  ***s*** 10 stycznia 2018, 20:49

  focjusz 9 stycznia 2018, 19:06 Kurczę wszędzie jest Boniecki ...


  To chyba dobrze. Najlepiej uczyc sie od mistrza ...

 9. focjusz
  focjusz 10 stycznia 2018, 21:55

  @***s*** no mam wątpliwości co do zdolności pedagogicznych ... mistrza.

  @Arek - dla innych może dobrze dla mnie słabo. Byłem na paru zlotach i Boniecki zdecydowanie mi nie leży. No ale to tylko moje zdanie. Jednak fakt "obiektywny" jest taki ze pan Boniecki jest na cirka co drugiej wyprawie.

 10. paparazzi
  paparazzi 11 stycznia 2018, 07:38

  @focjusz: Po pierwsze nazwisko pana Jacka to Bonecki, a nie Boniecki.
  A po drugie - to jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził. Idź więc trollować i wylewać swoje żale / frustracje gdzie indziej.
  Ja byłem zarówno na zlocie jak i na fotomisji z udziałem pana Jacka Boneckiego
  i mam jak najbardziej pozytywne wrażenia co do jego osoby, ponieważ jest człowiekiem bardzo miłym i o dużym poczuciu humoru. Gdybym miał się decydować na jakąś kolejną fotomisję to właśnie obecność pana Jacka byłaby dla mnie dodatkową zachętą.

 11. Szabla
  Szabla 11 stycznia 2018, 20:55

  Z Jackiem zawsze warto jechać. I nie ma znaczenia, jaki aparat ma w rękach :)

 12. AndyZ
  AndyZ 15 stycznia 2018, 11:55

  Pan Jacek naprawdę świetnie sprawdza się na różnego rodzaju warsztatach i wyjazdach. Byłam już na wielu jego zajęciach na festiwalach w Łochowie oraz na fotomisji i mogę śmiało napisać, że ma super podejście do uczestników oraz świetne poczucie humoru :) Potrafi też dostrzegać takie sytuacje zdjęciowe, które mało kto zauważa.

 13. jago
  jago 18 stycznia 2018, 13:50

  Problem z panem Boneckim jest taki, że robi on po prostu bardzo poprawne fotki (zresztą tak samo, jak wielu z nas) a Wasz portal wręcz na siłę próbuje zrobić z niego jakiegoś fotograficznego GURU. I to właśnie wywołuje sprzeciwy u internautów. Ludzie odruchowo protestują i wyrażają swoje zdanie w negatywnych opiniach o tym panu a konkretnie o jego twórczości. PIAR który mu robicie odnosi skutek odwrotny od tego, który byście chcieli osiągnąć.

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.