Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Urodzinowa oferta specjalna Quadralite

Urodzinowa oferta specjalna Quadralite
10 stycznia
2018 21:23

Z okazji 10. urodzin marka Quadralite przygotowała promocję na wybrane produkty. W niższych cenach dostępne są lampy Move 300 i Atlas 600 TTL.

Informacja prasowa

Styczniowa promocja Quadralite - obniżone ceny na lampy Move 300 i Atlas 600 TTL.

Przygoda z Quadralite zaczęła się od pasji, którą była dla założyciela marki fotografia. Zawsze była ona punktem zainteresowań i zwykłym hobby. Na początku pojawiły się lampy*, potem akcesoria i tak gama zaczęła się poszerzać. W tej chwili marka cieszy się ogromną popularnością w całej Europie, a w swoim asortymencie posiada ponad 300 pozycji.

Świętuj z nami 10. urodziny Quadralite! Z tej okazji nasze najlepsze lampy proponujemy w super urodzinowych cenach. To tylko pierwsza z planowanych ofert specjalnych na topowe produkty Quadralite. W ramach urodzin planujemy wiele innych atrakcji, w tym konkursy, warsztaty krajowe i międzynarodowe oraz wiele akcji promocyjnych na nasz najlepszy sprzęt. Śledź nas na Facebooku, Instagramie oraz na stronie internetowej Quadralite.pl.

Urodzinowa oferta specjalna Quadralite
* Jedna z pierwszych lamp w ofercie, wtedy z logo Quantuum.

Serię promocji urodzinowych rozpoczynamy lampami studyjnymi Atlas 600 TTL, które są produktem najbardziej zaawansowanym technologicznie w naszym porfolio oraz lampami Move 300, które są absolutnym „MUST HAVE” każdego fotografa studyjnego.

Best Quality - Atlas 600 TTL to sprawdzona konstrukcja wyposażona w wymienny akumulator, pozwalający na wykonanie do 500 błysków. Lampa sprawdzi się w studiu, ale przede wszystkim to doskonałe narzędzie do pracy w plenerze. Sugerowana cena detaliczna dla Lampy Atlas 600 TTL 2775,- zł (mniej o 600,- zł).

Best Seller - Move 300 sprawdzi się zarówno u osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią oraz tych doświadczonych jako uzupełniający element studia. Sugerowana cena detaliczne dla Lampy Move 300 to 539 zł,- (mniej o 100 zł),

Quadralite Move 300

Lampa Move 300 to lampa błyskowe o mocy 300 Ws o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Przeznaczona dla półprofesjonalistów i amatorów. Lampa Move 300 umożliwia regulację energii błysku z regulacją w zakresie pięciu przysłon z dokładnością 1/6 EV. Pomocny w tym jest jasny dwucyfrowy wyświetlacz LED podający aktualnie nastawioną energię błysku. Lampa posiada halogenowe światło pilotujące o mocy 150W, którego jasność można regulować płynnie i niezależnie od energii błysku lub je wyłączyć.

Najważniejsze cechy produktu:

 • regulacja energii błysku w zakresie 5.0 – 8.0 z krokiem co 0.1,
 • płynna regulacja światła modelującego o mocy 150 W,
 • fotocela z funkcją pomijania przedbłysku pomiarowego TTL,
 • automatyczne rozładowanie lampy po zmniejszeniu energii błysku,
 • pamięć ustawień i przywracanie ich po ponownym uruchomieniu lampy,
 • możliwość rozbudowania o system radiowego sterowania lampą.

Quadralite Atlas 600 TTL

Atlas 600 TTL to pierwsza lampa studyjna Quadralite, która może współpracować z aparatami w trybie automatycznego pomiaru światła błyskowego TTL. Pozwala to na fotografowanie scen z dynamicznie zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi, zarówno w studiu jak i poza nim. Seria lamp Atlas charakteryzuje się kompaktową obudową i niezwykle wysokimi parametrami użytkowymi. Są to lampy zasilane z akumulatora i nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej, co sprzyja ich wszechstronnemu wykorzystaniu poza studiem fotograficznym. Maksymalna energia błysku jest równa 600 Ws z możliwością szerokiej regulacji w zakresie 8 stopni przysłony (1/1 – 1/256) – pozwala to dopasować moc błysku do niemal każdego tematu. Możliwość synchronizacji z krótkimi czasami otwarcia migawki pozwala używać dużych otworów przysłony i płytkiej głębi ostrości także przy silnym świetle zastanym.

Najważniejsze cechy produktu:

 • kompatybilna z aparatami marki Canon | Nikon | Sony | MFT (Olympus, Panasonic) | Fujifilm X wykorzystującymi automatyczny pomiar światła błyskowego TTL (synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki, korekta ekspozycji światła błyskowego, bracketing światła błyskowego, blokada ekspozycji itd.),
 • krótkie czasy trwania błysku sięgające nawet 1/10000 s (t0.1, przy 1/256 mocy),
 • stabilna temperatura barwowa błysków (5600 K±200 K),
 • oświetlenie modelujące LED o mocy 10 W,
 • energia błysku: 600 Ws,
 • zasilana z akumulatora 8700 mAh, do 500 błysków z pełną mocą lampy,
 • szeroka regulacja mocy błysku w przedziale 8 EV w 25 krokach (1/1 - 1/256)
 • co 1/3 stopnia EV,
 • funkcja błysku stroboskopowego i synchronizacji z krótkimi czasami ekspozycji*,
 • wbudowany odbiornik Quadralite Navigator X,
 • możliwość współpracy z głowicą błyskową Atlas FH600.

Cena i dostępność

Lampy Move 300 i Atlas 600 TTL są już dostępne w sklepach. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne ujęte są w tabeli poniżej1.

Quadralite Move 300

 • Poprzednia cena: 635,- zł
 • Cena po obniżce: 539,- zł

Quadralite Atlas 600 TTL

 • Poprzednia cena: 3375,- zł
 • Cena po obniżce: 2775,- zł

Oferta obowiązuje do 10 lutego 2018 r.

1. Dystrybutor zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedzenia. Niniejsza informacja prasowa nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Komentarze czytelników (3)
 1. ryszardo
  ryszardo 10 stycznia 2018, 21:48

  Przy cenach przed/po obniżce nazwy zostały zamienione.

 2. abes
  abes 10 stycznia 2018, 22:31

  A może to właśnie TAKA promocja? ;)

 3. sloma_p
  sloma_p 12 stycznia 2018, 18:46

  JA bym poprosił tego rodzaju promo na AD...tfu...Reportera 200

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.