Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Nowe drony w ofercie Yuneec

Nowe drony w ofercie Yuneec
12 stycznia
2018 11:28

Yuneec przy okazji targów CES 2018 poinformował o nowych dronach. Wśród nich jest model Typhoon H Plus wyposażony w kamerę z matrycą 20 Mpix, mogący nagrywać wideo w jakości 4K przy 60 kl./s.

Typhoon H Plus

Od poprzedników ze swojej serii, Typhoon H Plus odróżnia się m.in. zredukowanym o 40 proc. hałasem w czasie lotu. Wyposażony w sześć ramion ze śmigłami dron może wznieść na wysokość do 500 m i lecieć przez ok. 25 min.

Na pokładzie Typhoona H Plus znalazła się kamera z 1-calową matrycą CMOS o rozdzielczości 20 Mpix, mogąca rejestrować wideo w jakości 4K przy 60 kl./s. Do tego dochodzi obiektyw o ogniskowej 23 mm z 91-stopniowym polem widzenia. Kamera osadzona jest na gimbalu stabilizującym obraz.

Nowe drony w ofercie Yuneec

Typhoon H Plus wyposażono także w technologię Intel RealSense, która dzięki odpowiednim czujnikom jest w stanie zapobiec zderzeniom drona z obiektami znajdującymi się w otoczeniu.

Typhoon H Plus ma trafić do sprzedaży w pierwszej połowie tego roku. Ma kosztować ok. 1.8 tys. dolarów.

HD Racer

HD Racer to niewielki dron mieszczący się w dłoni. Jego wymiary to jedynie 135 x 130 x 45 mm, a waga to 65 g. Czas lotu na jednym ładowaniu - ok. 6 min. Urządzenie wyposażono w kamerę z matrycą 13 Mpix (nagrywającą wideo w Full HD przy 60 kl./s) i obiektywem o polu widzenia 117 stopni.

Nowe drony w ofercie Yuneec

HD Racer trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, w cenie ok. 170 dolarów za sztukę.

Firebird FPV

Firebird FPV to z kolei dron-samolot, który oferuje maksymalną prędkość lotu na poziomie 83 km/h. Rozstaw skrzydeł wynosi 1200 mm, a waga to 1200 g. Bateria pozwala na lot z czasem do 30 min. Urządzenie wyposażone zostało w kamerę z matrycą 13 Mpix i obiektyw o polu widzenia 117 stopni. Oferuje ona możliwość nagrywania w jakościach 4K, 1080p i 720p.

Nowe drony w ofercie Yuneec

Firebird FPV ma kosztować ok. 700 dolarów. Trafi na rynek w pierwszej połowie tego roku.


Komentarze czytelników (7)
 1. mgkiler
  mgkiler 12 stycznia 2018, 12:04

  Redacja:
  Fajnie jakby redakcja napisała też coś o tym:

  link

  W teście uszczelnień Sony oblał.

  Wiem, że nie na temat, ale nie miałem tego gdzie napisać.

 2. PeterLeonard
  PeterLeonard 12 stycznia 2018, 13:09

  @mgkiler

  nie dziwię się że Sony oblał bo pewnie nie jest w pełni uszczelniony tak jak mój A7II i potwierdzam np. to co na początku testu czyli woda dostała się prze klapkę baterii, to miejsce w tym aparacie jest totlanie dziurawe a pseudo uszczelka jest chyba tylko po to by klapka po zakmnięciu była sztywniej spasowana ;)

 3. sloma_p
  sloma_p 12 stycznia 2018, 13:16

  Ale zaraz przyjdzie Szabla z tym drugim trollem i będą wmawiać, że nikt się nie zna, testy tendencyjna, a Sony szczelne...Toż wystarczy wziąć do ręki, otworzyć klapkę i jest wszystko jasne. Ja swojej A7II na deszczu nie wyciągam i już.

 4. Janusz.Z
  Janusz.Z 12 stycznia 2018, 21:16

  Sony się uczy. Więcej wyrozumiałości dla początkujących.

 5. szuu
  szuu 13 stycznia 2018, 00:07

  nie znacie się... inne aparaty musza się martwić żeby być szczelne a sony po prostu sie grzeje i aktywnie odparowuje wilgoć :-P

 6. Lipen
  Lipen 14 stycznia 2018, 17:08

  Podobno Sony już pracuje nad aktualizacją oprogramowania. Po niej aparat ma być szczelny:)

 7. dARTi
  dARTi 15 stycznia 2018, 18:15

  Chłopcy zjaraliście się tym niusem jak Rzym za Nerona :D
  A i tak Pentax zapędza wszystkich innych w kozi róg wodoszczelnością.
  I co z tego? Że można myć pod kranem. Mega ficzer ;)

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.