Optyczne.pl

Partnerzy
proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia,  zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2,  full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter,  akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.Aktualności

Spotkanie z Emilem Bilińskim w Wonder Photo Shop

Spotkanie z Emilem Bilińskim w Wonder Photo Shop
12 stycznia
2018 15:37

Wonder Photo Shop w Warszawie zaprasza w sobotę 13 stycznia na spotkanie z fotografem Emilem Bilińskim. Pokazany zostanie charytatywny kalendarz z zdjęciami wykonanymi przez Bilińskiego. Dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji Gajusz.

Informacja prasowa

Spotkanie z autorskie z fotografem Emilem Bilińskim w Wonder Photo Shop.

W sobotę 13. stycznia w godz. 11.00-13.00 w kreatywnej przestrzeni Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie, odbędzie się spotkanie z Emilem Bilińskim. Znany fotograf i juror w popularnym programie telewizji Polsat #Supermodelka Plus Size będzie podpisywał kalendarze charytatywne Fundacji Gajusz. Biliński jest autorem wszystkich 12 zdjęć z udziałem gwiazd i podopiecznych Fundacji, które możemy podziwiać w kalendarzu.

Kalendarz powstał z okazji jubileuszu Fundacji Gajusz, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Emil Biliński i znani artyści włączyli się w projekt charytatywny, aby wesprzeć Fundację, prowadzącą na co dzień trzy hospicja dziecięce i ośrodek preadopcyjny. Bohaterami kalendarza są podopieczni Fundacji oraz znani artyści, m.in. Grażyna Wolszczak, Ireneusz Czop, czy Paulina Holtz. Wszystkie zdjęcia Emil Biliński wykonał w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Zbyszko” pod Łodzią, które posiada największą stadninę koni w regionie. Motywem przewodnim kalendarza są zatem te szlachetne zwierzęta oraz piękna przyroda. Fundacja Gajusz z powodzeniem od 20 lat pomaga chorym dzieciom i ich rodzinom. Nie dziwi zatem fakt, że artyści bez wahania zaangażowali się w pomoc.

- Cały projekt był bardzo spontaniczny. W środę dostałem telefon z zaproszeniem do współpracy, w czwartek byłem już na dokumentacji w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Zbyszko”, by obejrzeć obiekt, a w sobotę odbyła się pierwsza sesja zdjęciowa - wspomina początki projektu Emil Biliński.

Spotkania z mistrzami obiektywu w #Wonder

Wydarzenie w Wonder Photo Shop będzie okazją do spotkania i rozmowy z fotografem oraz wspólnego zdjęcia. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają pamiątkowe foto z Emilem Bilińskim wykonane za pomocą instaxa przez team #Wonder.

- Spotkanie z Emilem Biliński jest kontynuacją cyklu spotkań wokół sztuki fotografii, które cyklicznie organizujemy. Poprzednie z udziałem Jacka Boneckiego, Szymona Szcześniaka i Tomka Sikory cieszyły się dużym zainteresowaniem. Planujemy już kolejne tego typu wydarzenia - dodaje Mariusz Federowicz, założyciel warszawskiego Wonder Photo Shop by Sklep Bez Nazwy.

Spotkanie z Emilem Bilińskim w Wonder Photo Shop

#Wonder przestrzeń

Wonder Photo Shop to globalny projekt Fujifilm polegający na koncepcji nowoczesnego storu fotograficznego. Salony znajdują się na całym świecie, m.in. w Tokio, Singapurze, Nowym Jorku, czy Toronto. Warszawski WPS jest pierwszym tego typu miejscem w Polsce, a drugim w Europie. Wonder Photo Shop łączy w sobie ideę miejsca rozmów o kulturze i sztuce z kreatywnym concept storem, który serwuje pasjonatom fotografii to, czego nie znajdą nigdzie indziej, czyli eksperymentatorium fotograficznego. Miejscu przyświeca zasada „dotknąć, zobaczyć, nauczyć się”, stąd możliwość wypróbowania dostępnych sprzętów, skorzystania ze studia fotograficznego, które znajduje się na piętrze, czy wydrukowania kwadratowych zdjęć wprost ze swojego smartfona.

Dzieje się w #Wonder

W czasie spotkania w Wonder Photo Shop Biliński będzie składał autografy i dedykacje na prawdopodobnie największym w Polsce kalendarzu w formacie 100 cm x 70 cm. Kalendarze będzie można nabyć w Wonder Photo Shop zarówno w trakcie jak i po spotkaniu. Dochód z ich sprzedaży w całości zasili konto Fundacji Gajusz.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku: www.facebook.com/events/400273407068688.

Wonder Photo Shop Sklep Bez Nazwy
Plac Konstytucji 5, Warszawa
web.facebook.com/wonderphotoshopsbn


Komentarze czytelników (0)
    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

    Bądź pierwszy!

    Napisz komentarz
Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.