Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Quadralite - promocja z okazji 10 lat istnienia

Quadralite - promocja z okazji 10 lat istnienia
12 marca
2018 11:35

Marka Quadralite wystartowała z nową akcją promocyjną, która może zainteresować osoby planujące zakupić lampę Reporter 200 TTL lub VideoLED 600.

Informacja prasowa

Marzec promocji z Quadralite.

10 marca rusza kolejna promocja na produkty Quadralite związana z 10-leciem marki. Jest to świetna okazja dla pasjonatów fotografii, amatorów oraz osób, które zajmują się nią profesjonalnie, by nabyć najlepszy sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Kolejny miesiąc jubileuszowego roku zapowiada się równie interesująco, co poprzednie. Planowanych jest wiele atrakcji, konkursów, warsztatów oraz promocji na najlepszy sprzęt marki. Świętuj z nami 10. urodziny Quadralite! Śledź nas na Facebooku, Instagramie oraz na stronie internetowej Quadralite.pl.

Za oknem wiosna powoli budzi się do życia. Towarzyszą temu spacery fotograficzne i liczne sesje w plenerze. Warto więc zaopatrzyć się w sprzęt, który będzie idealny zarówno do pracy w studiu, jak i poza nim. Marcowa promocja Quadralite rozpoczyna się specjalną ofertą na jedną z topowych lamp w asortymencie. Quadralite Reporter 200 TTL to kompaktowa i wydajna lampa o mocy 200 Ws, która zapewnia wysoką jakość światła znaną z lamp studyjnych. Dzięki zasilaniu akumulatorem można ją zabrać ze sobą w plener i wykonać do 500 błysków z pełną mocą. Dla tych, którzy preferują światło ciągłe przygotowaliśmy lampę VideoLED 600. Jest to wyśmienita propozycja dla osób, które chcą rozpocząć pracę ze studiem fotograficznym czyniąc to możliwie łatwo i za przystępną cenę.

Quadralite Reporter 200 TTL

Quadralite Reporter 200 TTL zasłużył już na miano najlepszej mobilnej lampy błyskowej. Duża moc, kompaktowa obudowa, zgodność z systemami automatycznego pomiaru światła błyskowego TTL i wbudowany radiowy sterownik czynią z niego lampę niemal idealną. Sprzedawany jest w bogatym zestawie, w którym do pełni szczęścia brakuje już tylko dodatków, o które zadbaliśmy. W ramach marcowej promocji przy zakupie Reportera 200 TTL jego nabywca otrzyma zestaw wrót wraz filtrami kolorowymi i gridem o wartości 125,- zł gratis!

Najważniejsze cechy Reportera 200 TTL:

 • kompatybilność z aparatami Canon, Nikon, Sony (Mult-interface), Fujifilm oraz Micro 4/3,
 • wbudowany odbiornik systemu Navigator X, który zapewnia bezprzewodowe sterowanie i wyzwalanie błysku,
 • maksymalna energia błysku równa 200 Ws (ok. 4-krotnie więcej niż standardowe lampy reporterskie),
 • precyzyjna regulacja energii błysku w zakresie 8 stopni przysłony (1/1 - 1/128),
 • możliwość wyzwolenia do 500 błysków z pełną mocą na jednym ładowaniu akumulatora,
 • wysoka wydajność i krótki czas ładowania (maks. 1,9s. Po błysku o pełnej mocy),
 • bardzo krótki czas trwania błysku wynoszący jedynie 1/13000 s,
 • stabilna temperatura barwowa błysku w całym zakresie regulacji mocy 5600±200K,
 • światło pilotujące LED,
 • możliwość aktualizacji oprogramowania przez łącze Micro USB.

Więcej informacji o lampie można odnaleźć na stronie www.quadralite.pl/reporter-lampy.

Quadralite VideoLED 600

Quadralite VideoLED 600 to lampa, która łączy w sobie zalety oświetlenia bazującego na diodach LED oraz cechy lamp studyjnych, które pozwalają wykorzystywać szeroki wachlarz modyfikatorów światła. Jest niezwykle prosta w użyciu i łatwa do zastosowania w niemal każdym rodzaju fotografii. Przyda się zarówno amatorom jak i profesjonalistom niezależnie od tego, czy pracują nad sesją beauty, zdjęciami noworodków czy fotografią produktową.

Sugerowana cena detaliczna VideoLED 600 wynosi 695,- zł, ale w ramach urodzinowej promocji obniżamy ją do poziomu 590,- zł.

Najważniejsze cechy VideoLED 600:

 • dioda LED o mocy 60W (odpowiednik 500W lampy halogenowej),
 • wysoki współczynnik oddawania barw Ra≥93,
 • temperatura barwowa wynosząca 5400K (±100K),
 • płynna regulacja jasności w zakresie 10 - 100%,
 • wbudowany cichy wentylator chłodzący,
 • mocowanie akcesoriów typu Bowens,
 • solidna, metalowa konstrukcja,
 • niewielkie rozmiary i masa.

  Więcej informacji o lampie można odnaleźć na stronie www.quadralite.pl/led.

  Cena i dostępność

  Lampy Quadralite Reporter 200 TTL i Quadralite VideoLED 600 są dostępne w sklepach. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne ujęte są w tabeli poniżej1. Marcowa edycja promocji jubileuszowej obowiązuje do 10 kwietnia 2018 r.

  Quadralite - promocja z okazji 10 lat istnienia

  Na stronie quadralite.pl dostępna jest pełna informacja o sieci dystrybucji produktów marki Quadralite. Jeżeli macie Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: info@quadralite.pl lub telefonicznego pod numerem (+48) 500 833 242.

  1. Dystrybutor zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedzenia. Niniejsza informacja prasowa nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


 • Komentarze czytelników (0)
   Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

   Bądź pierwszy!

   Napisz komentarz
  Napisz komentarz

  Komentarz można dodać po zalogowaniu.


  Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.