Optyczne.pl

Partnerzyproclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.
Aktualności

Nowe karty pamięci Kingston Canvas - Select, Go! i React

Nowe karty pamięci Kingston Canvas - Select, Go! i React
13 marca
2018 13:14

W ofercie firmy Kingston pojawiła się nowa seria kart pamięci o nazwie Canvas. Są to zarówno nośniki SD o pojemności do 512 GB, jak i karty microSD o pojemności do 256 GB.

Informacja prasowa

Kingston Digital zapowiada nową serię kart flash - Canvas.
 • Canvas Select: Nadaje życia filmom HD
 • Canvas Go!: Niesamowita prędkość dla wspaniałych ujęć
 • Canvas React: Uchwyci życie w biegu

Warszawa, - 13 marca, 2018 – Kingston Digital, Inc., oddział pamięci Flash Kingston Technology Company, Inc., światowego lidera produktów i rozwiązań technologicznych w segmencie przenośnej pamięci, ogłosił swoją nową serię kart pamięci Flash – Canvas. Seria zaoferuje trzy warianty kart SD, jak i microSD: Select, Go! i React aby lepiej wpasować się w potrzeby klientów.

Nowa linia kart pamięci Canvas pozwala użytkownikom i twórcom na wybór najlepszego dostępnego nośnika pamięci. Karty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać niezawodność oraz wydajność potrzebną do realizacji dowolnego projektu. Przetestowane pod względem wytrzymałości, karty Canvas sprawdzą się w każdej sytuacji.

Nowe karty pamięci Kingston Canvas - Select, Go! i React

Seria kart Canvas zawiera:

Canvas Select TM:

 • Zaprojektowana tak, aby stawiać na solidność, co sprawia, że jest idealna do kręcenia filmów w wersji HD i wykonywania zdjęć w najlepszych rozdzielczościach zarówno aparatami fotograficznymi, jak i smartfonami.
 • Prędkości klasy 10 UHS-I1 nawet do 80MB/s odczytu.
 • Karty SD o pojemności2 do 128GB oraz karty microSD do 256GB są już dostępne.

Canvas Go! TM

 • Dla filmowców w biegu, pozwalają na filmowanie przygód w rozdzielczości 1080p, a nawet w 4K na lustrzankach, dronach czy dynamicznych kamerach.
 • Prędkości klasy 10 UHS-I U31 nawet do 90MB/s odczytu i 45MB/s zapisu.
 • Karty SD o pojemności2 do 512GB oraz karty microSD do 128GB.

Canvas React TM:

 • Zaprojektowane tak, aby dotrzymać Ci tempa, rejestrując obraz w 4K oraz robiąc oszałamiające serie zdjęć na lustrzankach, smartfonach i aparatach bezlusterkowych.
 • Prędkości klasy 10 UHS-I U31 nawet do 100MB/s odczytu i 80MB/s zapisu.
 • Karty SD o pojemności2 do 256GB oraz karty microSD do 128GB.

Nowe karty pamięci Kingston Canvas - Select, Go! i React

- Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć nowe i ulepszone rozwiązania w dziedzinach przechowywania danych, które będą odpowiadały zmieniającym się potrzebom naszych klientów - mówi Valentina Vitolo, EMEA Flash Business Manager w Kingston. - Karty Flash Canvas są wytrzymałe, mają duże pojemności i gwarantują szybkie transfery danych, aby zawsze pozwolić uchwycić ważne wspomnienia.

Kart Flash Canvas posiadają dożywotnią gwarancję, darmowe wsparcie techniczne i legendarną już jakość Kingston. Więcej informacji można znaleźć na: http://www.kingston.com/pl.

1. Prędkości mogą się różnić w zależności od platformy i konfiguracji urządzenia.
2. Niektóre z wymienionych pojemności urządzeń pamięci Flash są używane do formatowania i innych funkcji, w związku z czym nie mogą być wykorzystywane do przechowywania danych. W związku z tym, rzeczywista pojemność do przechowywania danych jest mniejsza niż opisana na produktach. Więcej informacji znajduje się na poradniku Kingston ds. pamięci Flash, dostępnym pod adresem: kingston.com/flashguide.


Komentarze czytelników (3)
 1. szuu
  szuu 13 marca 2018, 13:38

  "uchwyci życie w biegu" - czyli fotki wyjdą poruszone nawet ze statywu :-(

 2. handlowiecupc
  handlowiecupc 14 marca 2018, 07:27

  Wreszcie zmienili wygląd. Ilość podróbek od różnych producentów jest już niemierzalna. Na pewnym półoficjalnym sklepie poprosiłem o 128 GB za 110 zł. Dostaje do ręki i mówie, że podróbki nie chcę. Sprzedawca wyciąga spod lady inny egzemplarz i mówi, to trzeba było od razu mówić, że ma być oryginał. Ale ten o 20 zł drożej. Spoglądam i faktycznie ładniej podrobiony. Gdy i tego nie wziąłem zdziwiony sprzedawca niema z pretensja, że przecież ten to już bardzo bliski oryginału.

 3. PeterLeonard
  PeterLeonard 14 marca 2018, 08:19

  "Nadaje życia filmom HD" bo na innych kartach te filmy są martwe :(

  @handlowiecupc
  napisz co to za "sklep" żeby inni z daleka omijali uszusta

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.