Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

BadLight Workshop - praca z aparatem w trudnych warunkach

BadLight Workshop - praca z aparatem w trudnych warunkach
10 kwietnia
2018 15:19

Słoń Studio oraz Proclub zapraszają 12 kwietnia do Warszawy na warsztaty fotograficzne BadLight Workshop. Zajęcia mają odpowiedzieć na pytanie „Jak robić piękne zdjęcia w trudnych warunkach?”.

Przeznaczone dla zawodowych fotografów oraz zaawansowanych fotoamatorów warsztaty BadLight Workshop zaplanowane zostały na 12 kwietnia (czwartek). Rozpoczną się o godz. 9.30 w warszawskim Kapsel Studio (ul. Mińska 65/lok. 244).

- Będziemy mieli przed sobą długi ale ciekawy i produktywny dzień: będziemy mówić o maksymalnie praktycznych rzeczach w zawodzie fotografa - tylko konkrety, bez lania wody ;) Poruszymy najbardziej interesujące was tematy, pokażemy styl pracy przy realnej sesji z prawdziwą parą. Nauczymy was widzieć i łapać piękno nawet w najtrudniejszych warunkach, zdradzimy metody na szybką i skuteczną obróbkę. A wisienką na torcie będzie rozmowa o waszych zdjęciach z każdym indywidualnie - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Partnerem warsztatów jest Proclub, partnerem technicznym firma Canon Polska. Koszt udziału w zajęciach do 1250 zł. Szczegółowe informacje (w tym harmonogram) są dostępne tutaj, a także w poście poniżej.


Komentarze czytelników (10)
 1. MaciekKwarciak
  MaciekKwarciak 5 kwietnia 2018, 14:19

  O jakie trudne warunki chodzi?

 2. dARTi
  dARTi 5 kwietnia 2018, 15:11

  Np jak zabezpieczyć sprzęt przed upadkiem do płynnej lawy w sytuacji, kiedy robimy zdjęcia plenerowe opuszczając się wraz z parą nowożeńców do krateru aktywnego wulkanu i od wysokiej temperatury rozpuszcza się guma na gripie ;)

 3. dARTi
  dARTi 5 kwietnia 2018, 15:13

  Czyli jak nazwa wskazuje praca w słabym/trudnym oświetleniu zapewne :)

 4. SKkamil
  SKkamil 5 kwietnia 2018, 15:32

  Och ..jadę , oczywiście jak rozumiem organizatorzy zadbali o dobre warunki czyli tak zwaną kawę z pączkiem ..co najmniej ;

 5. PDamian
  PDamian 5 kwietnia 2018, 16:51

  BadGirls (w skąpym [...świetle]) Workshop.
  [pączki i kawa -zbędne]

 6. sanescobar
  sanescobar 5 kwietnia 2018, 21:23

  warszataty , z cyklu jak ogarnąć "ślubna chałturę", budujacy nius optyczny i reklama w jednym.

 7. zbytek3
  zbytek3 6 kwietnia 2018, 09:18

  czyli jak robic zdjecia po ciemku, np. jedna swieczka oswietla hale do koszykowki :-)

 8. maksiczek
  maksiczek 6 kwietnia 2018, 19:09

  Zdjęcia portretowe przy aktywnym wykorzystaniu światła Księżyca, chyba tak.

 9. darekw1967
  darekw1967 10 kwietnia 2018, 12:06

  Czyli... Jak zarobić łatwą kasę wykorzystując niewiedzę i lenistwo naiwnych ludzi którzy wcześniej nie potrafili robić dobrych zdjęć a i tak niezależnie od zaawansowania tego kursu i efektów i tak nie bedą póżniej potrafili robić dobrych zdjęć. Internet to kopalnia wiedzy i jak ktoś ma to coś + TALENT to z nawet z kija zrobi dobre foty ;) Niepotrzebny takiemu zawodowiec choć dla mnie to słowo jest dużym nadużyciem i niczego jeszcze nie przedstawia.

  Znam osoby które maja duzo kasy, jeżdżą po kursach i zawodowcy wkładaja im do tępych głow jak robić dobre foty. Niestety malo ludzi ma talent i potrafi złapać to coś... pokazać magie chwili i prawdę o foconej postaci ;)

 10. focjusz
  focjusz 10 kwietnia 2018, 17:32

  cena za 1 dzień to niezły odlot - jeszcze gdyby tam były rozbierane miski :P to bym rozumiał ale tak to po prostu naciaganie na kasę.

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.