Optyczne.pl

Partnerzyproclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Zlot Mustangów - bezpłatne warsztaty fotograficzne z Fujifilm

Zlot Mustangów - bezpłatne warsztaty fotograficzne z Fujifilm
10 kwietnia
2018 11:16

Fujifilm zaprasza 21 kwietnia na warsztaty fotografii reportażowej, które odbędą się przy okazji zlotu samochodów Mustang pod Warszawą. Dzień później w Rzeszowie odbędą się zajęcia z fotografii kreacyjnej.

Informacja prasowa

Zlot Mustangów 2018 w Twoim obiektywie. Fotografia kreacyjna z Tomkiem Sikorą. Fujifilm zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne.

Fujifilm zaprasza na bezpłatne warsztaty z fotografii reportażowej i kreacyjnej. Pierwsze odbędą się 21 kwietnia podczas Zlotu Mustangów pod Warszawą. Poprowadzi je znakomity fotograf, ambasador Fujifilm Szymon Szcześniak. Warsztat z fotografii kreacyjnej odbędzie się następnego dnia, 22 kwietnia, w Rzeszowie, a uczestnicy będą szlifować swoje umiejętności pod okiem mistrza fotografii kreacyjnej Tomka Sikory. Na spotkania obowiązują zapisy.

Warsztaty fotograficzne na Zlocie Mustangów

Spotkanie zorganizowane podczas zlotu właścicieli i miłośników legendarnego modelu Forda poświęcone będzie fotoreportażowi z przygotowań kierowców i aut do przejazdu z Jachranki pod Warszawą na pl. Defilad. Odbędzie się 21 kwietnia w g. 9-12, poprowadzi je Szymon Szcześniak. W pierwszej części - przeznaczonej na teorię - uczestnicy poznają tajniki fotografii reportażowej. W drugiej wykonają swoje projekty, a za najlepszy do wygrania będzie aparat instax wide 300 z filmami.

Warsztaty z fotografii kreacyjnej

To już kolejny warsztat poświęcony fotografii kreacyjnej. Tym razem Tomek Sikora odwiedzi Rzeszów, gdzie w Galerii Dwa Plany przeprowadzi niezwykły warsztat, którego uczestnicy będą fotografować i będą fotografowani. W części teoretycznej prowadzący opowie o swoim warsztacie i przepisach na ciekawe efekty na zdjęciach zastosowanych m.in. w projekcie Dysharmonia. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia w g. 10-16 w galerii Dwa Plany w Rzeszowie. O g. 18 tego samego dnia także w galerii Dwa Plany odbędzie się wernisaż wystawy Dysharmonia. Na wernisaż nie obowiązują zapisy, wstęp wolny.

Zlot Mustangów - bezpłatne warsztaty fotograficzne z Fujifilm

Partnerami wydarzeń są galeria Dwa Plany, Rzeszowska Akademia Fotografii oraz sklep Fotopoker.pl.

Testy sprzętu

Podczas obu warsztatów do dyspozycji uczestników będą bezlusterkowe aparaty Fujifilm serii X, w tym najnowszy model X-H1, oraz średnioformatowy GFX 50S, a także obiektywy Fujinon XF i GF. Szymonowi Szcześniakowi w Jachrance i Tomkowi Sikorze w Rzeszowie towarzyszyć będzie specjalista od aparatów Fujifilm X, który odpowie na techniczne pytania uczestników.

Zapisy

Na oba warsztaty obowiązują zapisy. Poza podstawowymi danymi należy przesłać kilka zdjęć swojego autorstwa. Na warsztaty zostaną zaproszone wybrane osoby.


Komentarze czytelników (7)
 1. tomizary
  tomizary 10 kwietnia 2018, 12:26

  jak konie pójdą po ulicach Warszawy ? to groni zepsuciem podków i kopyt , poza tym tyle koni , to dużo odchodów, kto to posprząta ?
  oraz istotna kwestia jak biedne konie mają w jeden dzień przebieg aż do Rzeszowa? to marna dla koni w upale tak daleko ,
  straszne okrucieństwo dla koni

 2. mickey93
  mickey93 10 kwietnia 2018, 13:03

  chodzi o samochody!

 3. PeterLeonard
  PeterLeonard 10 kwietnia 2018, 13:23

  @mickey93

  nie umiesz w internety, wyłącz komputer ;)

 4. handlowiecupc
  handlowiecupc 10 kwietnia 2018, 14:29

  @mickey93
  Że niby te konie do Rzeszowa samochodami zawiozą? Nie sądzę. Jak byś je wówczas fotografował? A tak ujęcia w galopie po ulicach miasta... niezapomniane!

 5. Matt
  Matt 10 kwietnia 2018, 15:18

  Ależ bym się zlatywał!

 6. komor
  komor 10 kwietnia 2018, 23:39

  Tak myślę, że nagłówek "Komentarze czytelników" należałoby zmienić na "Loża szyderców".

 7. Soniak10
  Soniak10 12 kwietnia 2018, 21:20

  Jaki znowu "zlot mustangów"??? Przecież mustangi nie latają. Chyba, że chodzi o P-51? A w ogóle - po co zlot? Przecież "mustang jaki jest, każdy widzi"...

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.