Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Promocja Sony z okazji targów FILM VIDEO FOTO

Promocja Sony z okazji targów FILM VIDEO FOTO
12 kwietnia
2018 00:22

W dniach 12-14 kwietnia część sprzętu fotograficznego i filmowego marki Sony będzie dostępna w niższych cenach, w wybranych sklepach partnerskich. Promocję przygotowano w związku z rozpoczynającymi się w czwartek targami FILM VIDEO FOTO w Łodzi.

Informacja prasowa

Specjalna oferta Sony na Targi Film Video Foto.

Z okazji tegorocznej edycji najbardziej prestiżowego w Polsce wydarzenia dla pasjonatów fotografii i filmowania Sony przygotowało specjalną ofertę cenową w wybranych sklepach partnerskich. Promocja trwa tylko i wyłącznie podczas Targów Film Video Foto od 12 do 14 kwietnia.

Jak co roku setki foto- i wideo-pasjonatów odwiedzi Targi Film Video Foto, których 21. już edycja odbędzie się w kwietniu w hali Expo-Łódź. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą ponad 100 światowych i polskich producentów, dystrybutorów najnowszego sprzętu, oprogramowania oraz usług dla branż foto, wideo i audio.

Wśród wystawców znajdzie się także firma Sony, która z okazji swojej obecności na tym wydarzeniu przygotowała dla zainteresowanych specjalną ofertę cenową na czas targów: od 12 do 14 kwietnia br.

Wybrany sprzęt fotograficzny i filmowy Sony dostępny będzie w niższej cenie u wybranych dystrybutorów sieci partnerskiej Sony. Oferta cenowa jest całkowicie zależna od dystrybutora i może różnić się w zależności od dystrybutora.

Lista autoryzowanych sklepów fotograficznych Sony dostępna jest poniżej:


Komentarze czytelników (10)
 1. maverick
  maverick 12 kwietnia 2018, 09:05

  A wiadomo co i w jakich cenach ?

 2. zgred37
  zgred37 12 kwietnia 2018, 09:27

  Kliknij sobie na linki do sklepów. Tam masz szczegóły. Podstawowa oferta jest taka sama ale zdarzają się wyjątki. W jednym np widziałem A7 z obiektywem za 3 tysie, w innym A6300 za 2900.

 3. mmatja
  mmatja 12 kwietnia 2018, 21:49

  3k z obiektywem to fajna cena

 4. Euzebiusz
  Euzebiusz 13 kwietnia 2018, 08:57

  Zamiast "promocja" powinno być "wyprzedaż" :-)

 5. Janusz.Z
  Janusz.Z 13 kwietnia 2018, 21:28

  Tak, wyprzedaż tylko powinni to przeliczać na miski ryżu dla ochrony pleśniejących magazynów.

 6. monangel
  monangel 14 kwietnia 2018, 20:26

  choćby dawali za darmo a7 to nie...obiektywy kulfony taki eże kregoslup boli, ceny szkiel z kosmosu a jakośc...kazde optycznie slabsze od najmniejszych stałek fujia nie mowiac z epolow ajest bez af...tragedia. Sama puszk aok ale jako system to chyba dla dojenia łosi :D

 7. Szabla
  Szabla 15 kwietnia 2018, 11:04

  monabsurdking

 8. mmatja
  mmatja 16 kwietnia 2018, 09:10

  @monangel - jakby Ci jednak dawali za darmo i przez przypadek byś wziął, to z chęcią wybawię Cię z tej udręki

 9. bartix82
  bartix82 16 kwietnia 2018, 12:00

  Promocja, wyprzedaż jeden pies, sprzęt jest zacny, tylko zeby te promocje nie były symboliczne. Dobrze, ze to nie cashback, na który się czeka ponad miesiąc :P

 10. szuler
  szuler 16 kwietnia 2018, 14:54

  bezpośrednio w sony obowiązuje do 20.04

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.