W bazie znajduje się 2290 obiektywów i 9880 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Carl Zeiss Distagon T 35 mm f/1.4 ZM - specyfikacja i opinie
| Producent | Carl Zeiss |
|---|---|
| Model | Distagon T 35 mm f/1.4 ZM |
| Typ obiektywu | Szerokokątny stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 35 mm |
| Światłosiła | f/1.4 - 16 |
| Pole widzenia | 62.15 o |
| Ostrość od | 0.7 m |
| Maksymalne powiększenie | 1:16.9 |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 10 |
| Mechanizm autofokusa | MF |
| Konstrukcja | 10 elementów / 7 grup |
| Rozmiar filtra | 49 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Leica M / VM-Mount |
| Wymiary | 63.2 x 65.2 mm |
| Waga | 381 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera: 16.09.2014 |












Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę