Jesienna promocja Quadralite na lampy z serii Move
Nowa oferta promocyjna marki Quadralite obejmuje studyjne lampy Move oraz zestawy Move Kit. Są one dostępne w niższych cenach.
Informacja prasowa
Rusza kolejna promocja na sprzęt Quadralite! Najnowsza oferta specjalna obejmuje lampy studyjne z serii Move oraz zestawy lamp Quadralite Move Kit.
Za oknem jesień w pełnej okazałości. Nadchodzą zimne dni, które rzadko kiedy sprzyjają fotografom. Jest to idealny czas, aby zaopatrzyć swoje studio w nowy sprzęt, który sprawdzi się w razie niepogody i niesprzyjających warunków atmosferycznych i pozwoli na kreatywne wykorzystanie przestrzeni studyjnej. Dlatego przychodzimy z pomocą i przeceniamy nasze najlepsze lampy do zadań specjalnych!
Lampy z serii Move to mobilne lampy błyskowe o lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Przeznaczone są dla półprofesjonalistów i amatorów. Lampy wyróżniają się nowoczesnym designem. Są łatwe w obsłudze. Posiadają funkcję sterowania bezprzewodowego za pośrednictwem opcjonalnego wyzwalacza radiowego Quadralite Navigator. Dzięki niemu można zdalnie wyzwalać lampę, regulować siłę błysku, włączać i wyłączać światło modelujące i sygnalizację akustyczną.
Seria obejmuje trzy modele o maksymalnej energii błysku, odpowiednio: 200, 300 oraz 400 Ws z regulacją w zakresie pięciu przysłon z dokładnością 1/6 EV. Pomocny w tym jest jasny dwucyfrowy wyświetlacz LED podający aktualnie nastawioną energię błysku. Każda z lamp tej serii ma halogenowe światło pilotujące o mocy 150W, którego jasność można regulować płynnie i niezależnie od energii błysku lub je wyłączyć. Niewielkie wymiary i ergonomiczna obudowa z uchwytem ułatwiają transport, montaż lampy i jej obsługę. Dzięki zastosowaniu mocowania typu Bowens mogą być używane z szerokim wachlarzem modyfikatorów światła dostępnych na rynku.
Lampy sprawdzą się zarówno u osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią jak i u osób doświadczonych, jako uzupełniający element studia.
Najważniejsze cechy produktu:
- regulacja energii błysku w zakresie 5.0 – 8.0 z krokiem co 0.1,
- płynna regulacja światła modelującego o mocy 150 W,
- fotocela z funkcją pomijania przedbłysku pomiarowego TTL,
- automatyczne rozładowanie lampy po zmniejszeniu energii błysku,
- pamięć ustawień i przywracanie ich po ponownym uruchomieniu lampy,
- możliwość rozbudowania o system radiowego sterowania lampą.
Cena i dostępność
Lampy Move są już dostępne w sklepach w niższych cenach. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne ujęte są w tabeli poniżej1.
![]() |
Oferta obowiązuje od 1 listopada 2018r. do wyczerpania zapasów.
Na stronie www.quadralite.pl dostępna jest pełna informacja o sieci dystrybucji produktów marki Quadralite. Jeżeli macie Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: info@quadralite.pl lub telefonicznego pod numerem (+48) 500 833 242.
1. Dystrybutor zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedzenia. Niniejsza informacja prasowa nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
A na oświetlenie LED szykujecie jakieś rabaty?
Patrząc na listę dystrybutorów quadralite, to w Polsce mamy więcej punktów handlowych niż w całej Europie.
Wyprzedają bo wprowadzili nowe Move X i tyle
Move X jest co najmniej od roku jak nie dłużej.