Warsztaty Lumix „Think Different Angles”
Panasonic zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone artystycznym aspektom fotografii, które poprowadzi ambasador marki Jonas Borg. Wydarzenie odbędzie się już 26 września w warszawskim Studio Sól. Uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat aparatów i obiektywów z serii Lumix G. Panasonic zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone artystycznym aspektom fotografii, które poprowadzi ambasador marki Jonas Borg. Wydarzenie odbędzie się już 26 września w warszawskim Studio Sól. Uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat aparatów i obiektywów z serii Lumix G.
Informacja prasowa
Warszawa, 19 września 2019 r. – Już 26 września w warszawskim Studio Sól, odbędą się niecodzienne warsztaty fotograficzne oparte o linię G marki Lumix. Podczas tego wydarzenia wszyscy pasjonaci fotografii, będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji, zobaczenia, a przede wszystkim przetestowania aparatów.
To kolejne w tym roku bezpłatne warsztaty dla posiadaczy aparatów Lumix i wszystkich, tych, którzy chcą przystąpić do tego zacnego grona. Tym razem warsztaty noszą tytuł „Thing Different Angels”, a ambasador marki zaprezentuje jak niewiele potrzeba by zupełnie zmienić perspektywę, a co za tym idzie, odbiór zdjęcia. Będzie to okazja by poznać skuteczne techniki tworzenia lepszych ujęć. Warsztaty pomogą wszystkim rozwinąć kreatywność przy tworzeniu wspaniałych ujęć. Tym razem nacisk zostanie położony na artystyczne aspekty fotografii.
![]() |
Do dyspozycji gości, będą specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.
Spotkanie odbędzie się już 26 września 2019, w Studio Sól, przy ulicy Kłobuckiej 23a, w Warszawie, w godzinach 10:00-15:00. Warunkiem udziału jest przesłanie uzupełnionego formularza, na adres: warsztatylumix@webtalk.pl. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.
Głównym bohaterem spotkania będzie fenomenalny Lumix G9, który zdobył już wiele prestiżowych nagród. Przygotowany został również bogaty wybór obiektywów.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Literówka w tytule. "Think", nie "Thing".
Ech, bo błąd jest w treści oryginalnej informacji prasowej…