Sony FX6 - aktualizacja oprogramowania
Zapowiedziane przez firmę Sony w styczniu oprogramowanie 5.0 dla pełnoklatkowej kamery Sony FX6 zostało udostępnione do pobrania dla jej użytkowników.
Dla przypomnienia, tak prezentuje się szczegółowa lista zmian, jakie wprowadza najnowszy firmware:
- Dodano profil obrazu „709tone Base Look”.
- Dodano możliwość rozciągnięcia podglądu o czynnik 1.5x przy korzystaniu z obiektywów anamorficznych.
- Dodano obsługę nowej aplikacji mobilnej Monitor & Control.
- Ograniczono współpracę ze starą aplikacją mobilną Content Browser Mobile.
- Poprawiono jakość obrazu przy korzystaniu z własnych plików 3D LUT.
- Rozbudowano funkcję korekcji kolorów w trybie Multi Matrix.
- Dodano możliwość wypuszczenia po SDI sygnału w formacie PsF (progressive segmented frame) w 23.976 kl/s.
- Dodano możliwość wybierania celu dla autofokusa za pomocą wybieraka wielokierunkowego.
- Dodano obsługę funkcji korekcji oddychania przy współpracy z obiektywami Sony FE 100-400 mm f/4.5-5.6 GM OSS oraz Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS.
- Dodano możliwość formatowania kart pamięci z poziomu ekranu informującego o statusie mediów.
- Dodano możliwość zmiany ustawień połączeń sieciowych z poziomu ekranu informującego o statusie połączenia sieciowego.
- Rozszerzono zakresy parametrów przy korekcji kolorów w trybie Multi Matrix gdy materiał ma być docelowo w HDR.
Oprogramowanie 5.0 dla kamery Sony FX6 można pobrać ze strony jej producenta.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Napisz komentarz