Czerwcowa promocja Irix
Next77, polski dystrybutor marki Irix, informuje o starcie czerwcowej promocji, w ramach której obiektyw Irix 30mm f/1.4 będzie dostępny 15% taniej.
INFORMACJA PRASOWA
Czerwcowa promocja Irix: Obiektyw Irix 30mm f/1.4 – najbardziej uniwersalny
obiektyw fotograficzny, teraz 15% taniej!
Irix ogłasza specjalną czerwcową promocję na obiektyw Irix 30mm f/1.4, będący połączeniem wszechstronności, wysokiej jakości optyki i solidnej konstrukcji. Przez cały czerwiec fotografowie mogą skorzystać z 15% rabatu, dostępnego na stronie store.irixlens.com oraz u wybranych dealerów Irix!
Obiektyw Irix 30mm f/1.4 bazuje na modelu 30mm Cine i jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Jego nowoczesny design zapewnia piękny i żywy efekt rozmycia tła!
Kluczowe cechy obiektywu Irix 30mm f/1.4:
- Szybka przysłona f/1.4
- Sterowanie przysłoną z poziomu aparatu
- Funkcja „Focus Lock”
- 140-stopniowy kąt obrotu pierścienia ostrości
- Pole widzenia 61,9 stopnia.
Gotowy na każde warunki
Gwarancję działania w każdych warunkach zapewnia system uszczelnień umiejscowionych w kluczowych miejscach obiektywu, oraz tylne ogniskowanie – dzięki czemu obiektyw nie zmienia swoich wymiarów w czasie ustawienia ostrości. Właściwości te umożliwiają nie tylko pracę w trudnych warunkach, ale także dają gwarancję zachowania czystości komory lustra i matrycy w aparacie.
Kompatybilność z filtrami
Obiektyw Irix 30mm f/1.4 wyróżnia możliwość zastosowania zarówno klasycznych filtrów wkręcanych (86mm) oraz filtrów kwadratowych, dzięki uchwytowi Irix Edge IFH-100 oraz IFH-100-PRO.
Dostępne mocowania:
- Canon EF,
- Nikon F,
- Pentax K.
Aby uzyskać więcej informacji i dokonać zakupu, odwiedź stronę store.irixlens.com lub lokalnego dealera Irix!
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Napisz komentarz