Nikon Z50 II - aktualizacja oprogramowania
Niepełnoklatkowy bezlusterkowiec Nikon Z50 II otrzymał kolejną aktualizację oprogramowania układowego. Nowy firmware nosi oznaczenie 1.10.
Oto lista zmian wprowadzanych wraz z aktualizacją:
- Zmieniono nazwę pobieranych z internetu profili obrazu.
- Dodano opcję pobierania powyższych w sekcji z profilami obrazu w menu.
- Dodano możliwość zapamiętania pozycji ostrości podczas zapisywania ustawień użytkownika w aparacie.
- Dodano ustawienia związane z automatycznym przełączaniem między wizjerem a ekranem.
- Dodano możliwość wymuszenia ciągłej pracy modułu Wi-Fi w poszukiwaniu urządzenia mobilnego.
- Dodano możliwość wybrania zachowania urządzenia w sytuacji, kiedy połączenie FTP zakończy się timeoutem.
- Zlikwidowano ograniczenia zakresu regulacji przysłony podczas filmowania w trybie priorytetu czasu naświetlania.
- Zmodyfikowano działanie wyjścia HDMI tak, by przy wyłączaniu nagrywania nie następowała przerwa w wysyłaniu obrazu.
Oprogramowanie 1.10 dla bezlusterkowca Nikon Z50 II można pobrać ze strony jego producenta.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.












Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Pozycje 2, 3 i 4 bardzo ułatwią bezpośrednią obsługę.
Od kiedy do tego aparatu mamy 2 jasne zoomy (oba stabilizowane), stał się w końcu atrakcyjną pozycją. Do tego zestaw 2 chyba najtańszy i najlepszych kit-ów na rynku.