Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Canon EOS 6D, EOS 5D Mark III i EOS-1D X Mark II - aktualizacje firmware

Canon EOS 6D, EOS 5D Mark III i EOS-1D X Mark II - aktualizacje firmware
1 grudnia
2017 11:21

Na stronie firmy Canon dostępne są aktualizacje oprogramowania dla kolejnych lustrzanek tego producenta - modeli EOS 6D, EOS 5D Mark III oraz EOS-1D X Mark II.

Zmiany wprowadzane przez nowy firmware dotyczą tych samych rzeczy, o których wspominaliśmy w czwartek, przy okazji informacji na temat aktualizacji oprogramowania dla modeli EOS 5Ds i 5Ds. W przypadku modeli EOS 6D i EOS 5D Mark III zmiana dotyczy tylko jednego aspektu, czyli usunięcia problemu z poprawną ekspozycją w trybie cichej pracy Live View, przy współpracy z wybranymi obiektywami.

Nowy firmware dla lustrzanek Canona jest dostępny do pobrania tutaj:


Komentarze czytelników (9)
 1. bartix82
  bartix82 1 grudnia 2017, 11:58

  ale mają refleks, te wybrane szkła to dość spora grupa. Gdy już człowiek nauczył się z tym żyć zrobili poprawkę :) Ciekawe czy nowy firmware pogarsza prace z obiektywami firm niezależnych :) a konkretniej z tymi które wcześniej dobrze pracowały :)

 2. kurdeniewiemco
  kurdeniewiemco 1 grudnia 2017, 16:56

  @bartix82 - zaktualizuj i sprawdz. Aaaa nie masz żadnego z tych aparatów? nie masz w ogóle aparatu?

 3. bartix82
  bartix82 1 grudnia 2017, 17:34

  @kurdeniewiemco, jakbym nie miał zadnegoi z tych aparatów, to bym się nie żalił ;) Wiesz co mam dwa arty i tamrona i uzywam ich pod starą szóstkę i 5d3, 6d2 jakoś polubiłem do reporterki tam uzywam eLek. Szkoda mi aktualizować, zeby mi się coś nie posypało, bo 5d3 bardzo dobrze mi współpracuje z 5d3.

  @kurdeniewiemco ja się przyzwyczaiłem do sytuacji kiedy mi na lv np. na s14/2.8 inaczej "pokazuje ekspozycję"(to samo mam z jedną sigmą), ze tak powiem jest to do przeżycia.

 4. bartix82
  bartix82 1 grudnia 2017, 18:43

  miało być 5d3 bardzo dobrze mi chodzi z sigmami :)

 5. Dżozef
  Dżozef 3 grudnia 2017, 12:58

  Mam dość ograniczone mniemanie o używaczach Sigm, kurde nie wiem po co ale pewnie zaktualizuję swoją szóstkę ot tak może na złość Sigmiarzom :-)

 6. bartix82
  bartix82 3 grudnia 2017, 14:12

  @Dżozef jaka dziecinada. Co złego jest w posiadaniu obiektywów których canon nie ma w swojej ofercie, dodatkowo jeszcze nawet jak szukać czegoś podobnego to nawet stałkami nie zbliża się tam z osiagami.
  Dyletanta poznać po ciasnym myśleniu, duma z posiadania 2 eLek pewnie odbiera wzrok :P

 7. Dżozef
  Dżozef 4 grudnia 2017, 07:31

  Oj, i Sigm się używało, tyle że wszystkie mają te same powłoki podbijające kontrast i masakrujące kolory. Tandetna i szybka jakość - to jest właśnie "dziecinada". Canona obrabiam bezproblemowo zwykłym DPP, a do Sigmy to różne cuda niewidy trzeba pronumerować.

 8. bartix82
  bartix82 4 grudnia 2017, 08:50

  @Dżozef, po co ty w ogóle czytasz ten portal, jak ty nic z tych testów nie ogarniasz? Powłoki w sigmach masakruja kolory a od elektryczności jest koklusz :) i jeszcze te rewelacje o dpp, się ubawiłem :)

 9. adawro
  adawro 4 grudnia 2017, 12:17

  Napiszcie, że pojawiła się też aktualizacja do EOS-1D X (v.2.1.0)

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.