Canon EOS Webcam Utility dla MacOS
Opublikowane niedawno przez firmę Canon darmowe oprogramowanie zmieniające wybrane aparaty w kamery sieciowe teraz jest dostępne także w wersji dla systemu MacOS.
Oprogramowanie, tak jak poprzednio, opublikował amerykański oddział firmy, stąd też wszystkie informacje są dostępne w języku angielskim. Omówienie działania Canon EOS Webcam Utility na systemie MacOS przedstawiono w poniższym filmie.
Lista kompatybilnych aparatów nie zmieniła się w stosunku do wcześniejszej wersji na system Windows. Oto ona:
- EOS-1D X Mark II
- EOS-1D X Mark III
- EOS 5D Mark IV
- EOS 5DS
- EOS 5DS R
- EOS 6D Mark II
- EOS 7D Mark II
- EOS 77D
- EOS 80D
- EOS 90D
- EOS Rebel SL2 (200D)
- EOS Rebel SL3 (250D)
- EOS Rebel T6 (1300D)
- EOS Rebel T6i (760D)
- EOS Rebel T7 (2000D)
- EOS Rebel T7i (800D)
- EOS Rebel T100 (4000D)
- EOS M6 Mark II
- EOS M50
- EOS M200
- EOS R
- EOS RP
- PowerShot G5X Mark II
- PowerShot G7X Mark III
- PowerShot SX70 HS
Oprogramowanie można pobrać ze strony firmy Canon.
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
ktoś testował ? jak mocno obciąża system ?
Zupełnie zbędne narzędzie, bo przecież Apple ma swoje kamerki z nieskończoną ilością amazingu i nic nie może być lepsze :)