E-oko zaprasza na Youtube
Sklep i komis fotograficzny e-oko.pl informuje o uruchomieniu kanału na Youtube i zaprasza do zapoznania się z pierwszymi poradnikami na nim zamieszczonymi.
INFORMACJA PRASOWA
Miej OKO na nasz YouTube – e-oko.pl
Sklep-komis fotograficzny e-oko.pl zaczyna swoją działalność w serwisie YouTube. Naszym celem jest jeszcze lepsze doradztwo, dzielenie się wiedzą z zakresu sprzętu fotograficznego oraz stworzenie miejsca do dyskusji dla wszystkich pasjonatów fotografii.
Na naszym kanale pojawiły się już dwa filmy z serii poradników odnośnie kupowania sprzętu używanego, w których założyciel naszego foto komisu – Cezary Janicki - udziela odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące sprawdzania używanego sprzętu fotograficznego.
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia pierwszych dwóch odcinków o sprawdzaniu aparatu.
W pierwszym filmie omawiamy kwestie związane ze sprawdzeniem aparatu fotograficznego:
- sprawdzenie matrycy,
 - sprawdzenie przebiegu, sprawdzanie migawki,
 - ocena wyglądu zewnętrznego.
 
Odcinek 1:
W drugim filmie omawiamy:
- język menu,
 - autofocus,
 - sloty kart pamięci,
 - lampy,
 - aspekty prawne kupna/sprzedaży używanych sprzętów.
 
Odcinek 2:
Nie zapomnijcie zasubskrybować naszego kanału, aby nie ominęły Was żadne powiadomienia o nowych filmach, bo w kolejnych pojawi się temat sprawdzania obiektywów. Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek pytania to piszcie śmiało w komentarzach pod materiałami – na wszystko odpowiemy!



                        





                        
                        
                        

                        
                           
 Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.