Olympus VG-110
Najprostszym zaprezentowanym dzisiaj kompaktem Olympusa jest model VG-110. Aparat dostępny będzie w kolorach: srebrnym, czarnym i czerwonym. Posiada matrycę o rozdzielczości 12 megapikseli, obiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym o ekwiwalencie ogniskowych 27–108 mm oraz 2.7-calowy ekran LCD.
Pełna specyfikacja aparatu dostępna jest w naszej bazie:
![]() |
Informacja prasowa
Trzeci kompakt serii VG – wydajny i łatwy w obsłudze
Warszawa, 8 lutego 2011 – Nowa seria aparatów Olympus VG sprawia, że dostęp do wysokiej jakości zdjęć staje się łatwy, a użytkownicy mogą w pełni korzystać z przydatnych funkcji jak – filmowanie i fotografowanie. Podobnie jak aparaty VG-130 oraz VG-120, model VG-110 jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Cała gama automatycznych funkcji takich jak i-Auto czy Technologia Kompensacji Cienia, a także szerokokątny obiektyw z 4-krotnym zoomem optycznym (27–108 mm*), 12 megapikseli czy Cyfrowa Stabilizacja Obrazu pomagają użytkownikom robić wspaniałe zdjęcia w różnorodnych sytuacjach dnia codziennego. Dodatkowo siedem kreatywnych Magicznych Filtrów sprawia, że korzystanie z aparatu przynosi jeszcze więcej radości. Model Olympus VG-110 będzie dostępny w sprzedaży od połowy lutego 2011.
Jakość fotografii
Kompaktowy model VG-110 oferuje zalety optyki Olympus za minimalną cenę. Wraz z wypróbowanymi i przetestowanymi technologiami takimi jak tryb Inteligentnej Automatyki (i-Auto), Śledzący AF, Technologia Kompensacji Cienia czy też Zawansowana Detekcja Twarzy – VG-110 pomaga uzyskać fantastyczne rezultaty na zdjęciach.
Kreatywne opcje
Na równi z całą gamą funkcji, można z powodzeniem korzystać z takich samych Magicznych Filtrów, jakie stosowane są w bardziej zaawansowanych modelach Olympus, np. Pop Art, Zmiękczanie ostrości oraz nowy filtr Migotania dodający do obiektów migoczące gwiazdki napełniające blaskiem i świąteczną atmosferą zwyczajne kadry.Aparat Olympus VG-110 będzie dostępny od połowy lutego 2011 w kolorach srebrnym, czarnym i czerwonym.
Funkcje i właściwości wyróżniające model Olympus VG-110
Jakość obrazu:
- szerokokątny obiektyw z 4-krotny zoomem optycznym (27–108 mm*) dla wygodnego kadrowania zbliżeń i ujęć szerokokątnych,
- zapis filmów z dźwiękiem w trybie AVI dla wygodnego filmowania,
- 12 megapikseli dla wysokiej jakości pełnowymiarowych filmów, zdjęć i wydruków,
- cyfrowa stabilizacja obrazu redukująca poruszenie zdjęć.
- 2.7-calowy kolorowy ekran LCD (230,400 punktów) dla łatwego kadrowania, przeglądania i prezentowania zdjęć,
- technologia Detekcji Twarzy oraz Technologia Kompensacji Cienia, by zapewnić właściwe odwzorowanie na zdjęciach twarzy fotografowanych postaci,
- tryb Inteligentnej Automatyki (i-Auto) oraz Śledzenie AF ułatwiające dobór ustawień oraz ustawianie ostrości,
- programy tematyczne dla automatycznego określania ustawień w zależności od panujących warunków i sytuacji (np. Krajobraz, Sceny nocne, itp.).
- filtry magiczne pozwalające na dodawanie kreatywnych efektów do zdjęć: Punk, Pop Art, Fotografia otworkowa, Szkic, Rybie oko, Zmiękczona ostrość, plus nowy efekt Migotanie.
- oprogramowanie [ib] dla przeszukiwania, porządkowania i przeglądania zdjęć wg osób, miejsc, lokalizacji bądź wydarzeń,
- ISO 100 do 1600,
- kompatybilność z kartami pamięci SDHC **,
- wbudowana lampa błyskowa,
- zintegrowana w aparacie instrukcja obsługi,
- ładowanie baterii poprzez interfejs USB.
** SD jest znakiem handlowym SD Card Association.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
Bądź pierwszy!
Napisz komentarz