Przetwarzanie danych osobowych

Nasza witryna korzysta z plików cookies

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie, a także do prawidłowego działania i wygodniejszej obsługi. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług i innych witryn.

Masz możliwość zmiany preferencji dotyczących ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej. Jeśli więc nie wyrażasz zgody na zapisywanie przez nas plików cookies w twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki, lub opuść naszą witrynę.

Jeżeli nie zmienisz tych ustawień i będziesz nadal korzystał z naszej witryny, będziemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W dokumencie tym znajdziesz też więcej informacji na temat ustawień przeglądarki i sposobu przetwarzania twoich danych przez naszych partnerów społecznościowych, reklamowych i analitycznych.

Zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies możesz cofnąć w dowolnym momencie.

Optyczne.pl

Artykuły

Canon EOS R6 V i RF 20-50 mm f/4 w naszych rękach

13 maja 2026
Amadeusz Andrzejewski Komentarze: 7
Komentarze czytelników (7)
  1. Amadi
    Amadi 13 maja 2026, 19:06

    Jeszcze mały film do kompletu – link

  2. patkon
    patkon 13 maja 2026, 20:06

    Mam wrażenie że plastiki są tu dużo gorsze od klasycznego r6mk3, ten patern na gripie od frontu wygląda źle i tandetnie, na froncie przy mocowaniu aparatu już masz smugi wyślizgane od obiektywów? ... brak dodatkowego pinu na płytkę mocującą ... obrazek się broni ale czemu oszczędzają na plastikach?

  3. jacq
    jacq 13 maja 2026, 20:49

    Niech wrazenie z plastiku zostanie z Toba.

  4. patkon
    patkon 13 maja 2026, 21:12

    Canon lubi tak rozdzielać klasy sprzętu ale już na testowanym przez optyczne.pl egzemplarzu widać zużycie, polecam materiał na kanale CVP tam jest to idealnie ujęte. Nie zmienia to faktu, że pewnie znajdą się fani tego modelu.

  5. jacq
    jacq 13 maja 2026, 22:41

    Ale jakie to ma znaczenie. Jeden patrzy przez wizjer, drugi na wizjer. Czy cos to zmienia ?

  6. ALIGATOR
    ALIGATOR 15 maja 2026, 09:48

    Ciekawi mnie jedna rzecz czy nadal Canon ma problem wypuścić czysty sygnał po HDMI i jednoczesnego nagrywania na kartę i mieć podgląd ?
    Bo R6 i R6mk II mają z tym problem a SONY czy nawet NIKONY dwa razy tańsze nie mają z tym problemu. Podpinasz i masz, a w canonie możesz sobie nagrać ale na zewnętrznym rejestratorze po HDMI na kartę nie nagrasz. A czasami człowiek korzystałby z dodatkowego wyświetlacza ale nagrać chce w aparacie a nie w zewnętrznym rejestratorze. Nie wiem dlaczego Canon robi z tym taki problem, a konkurencja z tym problemu nie ma. Ale nie dziwię się bo pisałem do Canona z 3-4 a może więcej lat temu że jest błąd w wyświetlaniu prawidłowych wartości balansu bieli w najnowszym firmwarze kamery CanonXF400 to do dnia dzisiejszego nic z tym nie zrobili. Kupiłem pilota do sterowania kamerą od chińskiej firmy. Napisałem do firmy, że jedna funkcja nie działa to po tygodniu już był nowy firmware z poprawką i tam słuchają klientów, a tu duży wydawało się że może więcej, a wychodzi na to, że nie może nic. Przykre traktowanie klientów. Coraz częściej skłaniam się i zastanawiam się czy nie przejść do konkurencji i sprzedać to co mam choć szkoda. Już dwa razy zmieniałem system.

  7. Hubert Multana
    Hubert Multana 18 maja 2026, 11:45

    Niejednokrotnie mialem okazje nagrywać materiały przed premiera gdzie był zawsze olbrzymi pospiech i czasami nie było czasu żeby na sprzęt chuchać i dmuchać - ale to co tu widzimy to juz ktoś poszedł na grubo w testowaniu, ale jakoś tak mi się wydaje ze optyczni taki sprzęt juz dostali i to nie ich zasługa :)

    zwłaszcza, ze te ślady intensywnego użytkowania widac na froncie obudowy w kilku miejscach, na obudowie ekranu, na krawędziach od spodu ale tez na zaślepkach od portów i na plastikach przy samych portach. Chyba tez są ślady przetarcia lub zabrudzenia pod włącznikiem on/off.

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.


Następny rozdział