Optyczne.pl

Partnerzyproclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.Aktualności

Warsztaty fotografii produktowej z Jakubem Kaźmierczykiem

Warsztaty fotografii produktowej z Jakubem Kaźmierczykiem
16 maja
2017 16:37

Zajęcia odbędą się 26 czerwca we wrocławskim Studio Blackandwhite. Dla czytelników portalu Optyczne.pl przygotowany został specjalny kod rabatowy.

Informacja prasowa

Warsztaty fotograficzne z Jakubem Kaźmierczykiem!

W dzisiejszych czasach produkt, który sprzedajesz musi zostać przedstawiony w Internecie w sposób odpowiedni. Czasy kiedy zdjęcie było byle jakie, źle doświetlone i nie pokazujące odpowiednio produktu, który jest sprzedawany minęły na dobre. Dzisiaj nie wystarczy sam opis przedmiotu, ale również odpowiednie przedstawienie go na zdjęciach, które oddają jego wygląd i powodują, że konsument jeszcze bardziej zapragnie dokonać zakupu to jeden z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Duża liczba klientów kupuje oczami, u większości osób opakowanie, wygląd produktu jest kluczowym elementem do podjęcia decyzji zakupu. Ostatnie zmiany również wprowadzone w Allegro pokazują, że sklepy bardzo duży nacisk kładą na „oprawę produktu", czyli odpowiednie przygotowanie zdjęcia produktowego.

Przestań prezentować swoje produkty w sposób byle jaki - zacznij prezentować je w sposób profesjonalny i odpowiedni. Niech klienci zobaczą w Tobie profesjonalistę.

Stanowiska do pracy

Podczas warsztatów będziemy mieli przygotowane kilka stanowisk do fotografii produktowej i lookbokowej. W czasie warsztatów chcemy mieć jeszcze lepsze indywidualne podejście do każdego uczestnika, dlatego będziecie mogli poznać bliżej cały sprzęt, który będziemy wykorzystywać w czasie warsztatów. Poznacie dokładnie jakie lampy zostały użyte i dlaczego właśnie takie w stosunku do fotografowanego obiektu oraz poznacie jak odpowiednio kształtować światło. Jakub Kaźmierczyk zaprezentuje również w jaki sposób można dopracować zdjęcia produktowe w czasie postprodukcji. 

Termin warsztatów

26 czerwiec 2017 r. - Studio Blackandwhite, Wrocław.

Kod rabatowy!

Specjalnie dla użytkowników portalu OPTYCZNE organizator przygotował specjalny kod rabatowy o wartości 50 zł. W czasie składania zamówienia trzeba wpisać kod: OPTYCZNE, a cena zostanie obniżona o wartość kodu.

Prowadzący - Jakub Kaźmierczak

Fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe - nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć - w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firmy Olympus i influencer WD.

Warsztaty fotografii produktowej z Jakubem Kaźmierczykiem

Więcej informacji

Więcej informacji oraz możliwość zakupu biletu możecie Państwo dokonać na stronie organizatora - Digital24.pl - Warsztaty z Jakubem Kaźmierczykiem.


Komentarze czytelników (7)
 1. mokipera
  mokipera 16 maja 2017, 20:01

  Co to jest "influencer WD"?

 2. noob
  noob 16 maja 2017, 21:10

  Gość przesadza z żelem, ale przejechałbym się.

 3. PDamian
  PDamian 16 maja 2017, 21:24

  noob,
  cóż za coming out.

 4. kazziz
  kazziz 17 maja 2017, 03:43

  pozwolę sobie pociągnąć temat zaczety przez PDamian, ale proszę się nie obrażać i traktować to w konwencji lekkiego żartu - z tego co wiem, Kuba ma nową dziewczynę, więc noob obawiam się, że nie masz szans ;-)

  Ale trzeba przyznać, jest na ten moment jednym z najpopularniejszych fotografów w internecie jeśli chodzi o poradniki, a i efekty jego pracy nie należą do słabych.

 5. kabu
  kabu 19 maja 2017, 08:56

  Kuba nie robi dobrych zdjęć. Od lat trzyma ten sam poziom, i czasami mam wrażenie że to jemu przydałby się jakiś kurs. Poradniki często bezsensowne pisze, ale poradnik dla pudelka, ale to się fajnie czyta. Dla mnie bardziej to bloger,gawędziarz niż dobry fotograf. Dobrze pogadać w towarzystwie na piwie o sprzęcie. Ale iść na kurs do blogera to średnia sprawa.

 6. vulkanwawa
  vulkanwawa 22 maja 2017, 08:29

  i powoli w komentarzach "wylewają się" "mistrzowie" fotografii którzy leczą swoje kompleksy poprzez wylanie swojej "żółci" na innych.
  Chciałbym zobaczyć te Wasze zdjęcia które są lepsze i w których osiągnęliście wyższy poziom itd.

  Choć nie znam Jakuba i nie promuję go, to cenię jego poradniki itd. Facet ma pasję, widać że to lubi i najważniejsze ma zdolności dydaktyczne, umie przekazać wiedzę. Ja tam życzę mu powodzenia, oby tak dalej.

 7. veto
  veto 23 maja 2017, 23:56

  Purpura połamana ,złoto odcienie i trochę owoców - proszę to wydrukować 1:1 i zobaczymy czy da radę w świetle 5000K, Cri 97 ,2000lux .

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.