Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia,  zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2,  full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter,  akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

EIZO: Warsztaty masterclass z Jackiem Boneckim

EIZO: Warsztaty masterclass z Jackiem Boneckim
12 czerwca
2017 19:35

Na przełomie czerwca i lipca w Galerii EIZO w Warszawie odbędą się warsztaty fotograficzne masterclass, które poprowadzi Jacek Bonecki.

Informacja prasowa

Warsztaty Masterclass z Jackiem Boneckim.

EIZO zaprasza na pierwsze, unikalne warsztaty Masterclass z Jackiem Boneckim. Spotkanie adresowane jest do osób, które aktywnie pracują nad rozwojem swojego warsztatu, zarówno w aspekcie technicznym, jak i artystycznym.

Jacek Bonecki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uniwersalnych polskich fotografów. Podczas swoich zajęć, które prowadzi z wielką charyzmą i zaangażowaniem, chętnie dzieli się swoją wiedzą opartą na wielokierunkowym wykształceniu i doświadczeniach w różnych dziedzinach sztuki. Potrafi świetnie wpleść pomiędzy praktyczne wskazówki sugestie, które głęboko zapadają w pamięć i inspirują słuchaczy do myślenia o fotografii w kategoriach twórczych.

Właśnie ten aspekt – przejście od odtwórczego do twórczego fotografowania – mieli na myśli organizatorzy planując to spotkanie. Dwudniowe warsztaty będą bardzo intensywne. W piątek uczestnicy będą mogli wziąć udział w dość nietypowej sesji plenerowej, pracować z modelami w studio przy różnych rodzajach oświetlenia. Nie zabraknie znakomitych motywów do fotografii elementarnej i formalnej, każdy będzie mógł zmierzyć się z portretem, glamour, modą czy też fotografią kreatywną…

Drugi dzień warsztatów to przede wszystkim post-produkcja. Fotografie Jacka Boneckiego wyróżniają się wśród innych wyjątkowymi kolorami. Autor lubuje się w fotografii barwnej, niezwykle rzadko prezentuje zdjęcia czarno-białe. Wiele osób przypuszcza, że tak doskonałe kolory są uzyskiwane wyłącznie w procesie postprodukcji. Ale czy tak jest naprawdę?

Warsztaty Masterclass z Jackiem Boneckim odbędą się na przełomie czerwca i lipca (30.06-1.07) w Galerii EIZO w Warszawie. Każdy z uczestników będzie miał do dyspozycji monitor graficzny, który zostanie skalibrowany z jego komputerem. W przerwach uczestnicy szkolenia będą mogli uzyskać wszelkie informacje techniczne od pracowników EIZO. Zajęcia studyjne odbędą się z wykorzystaniem oświetlenia firmy Quadralite.

Więcej informacji na temat warsztatów znaleźć można na stronie: www.eizo.pl/warsztaty-masterclass-jackiem-boneckim.

Jacek Bonecki - artysta fotograf, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jako fotograf uaktywnił się twórczo na początku lat 80. Jest artystą uniwersalnym i multitematycznym. Doskonale odnajduje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak fotografia podróżnicza, sportowa, reklamowa, motoryzacyjna, reportażowa. Jako fotograf wszechstronny posiada bogate portfolio zdjęć o zróżnicowanej tematyce. W swojej twórczości zaznacza wyraźnie własny punkt widzenia oraz charakterystyczny i niepowtarzalny styl fotografowania. Jest autorem kilku książek o tematyce podróżniczej i fotograficznej.


Komentarze czytelników (0)
    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

    Bądź pierwszy!

    Napisz komentarz
Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.