Optyczne.pl

Partnerzy

proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Dni Otwarte Canon w Proclub Kraków oraz Proclub Warszawa!

Dni Otwarte Canon w Proclub Kraków oraz Proclub Warszawa!
6 lipca
2017 10:58

Zapraszamy na prezentację nowości firmy Canon w piątek 07.07.2017. do salonu Proclub w Krakowie ul. Masarska 8 (w pobliżu Galerii Kazimierz) oraz w poniedziałek 10.07.2017 do salonu Proclub w Warszawie ul. Żytnia 15.

Informacja prasowa

Dni Otwarte Canon w Proclub Kraków oraz Proclub Warszawa!

Zapraszamy na prezentację nowości Canon w piątek 07.07.2017. do salonu Proclub w Krakowie ul. Masarska 8 (w pobliżu Galerii Kazimierz) oraz w poniedziałek 10.07.2017 do salonu Proclub w Warszawie ul. Żytnia 15.

Podczas Dni Otwartych Canon w naszych salonach zostaną zaprezentowane najnowsze produkty Canon m.in Canon EOS 6D Mark II Canon EOS 200D (wszystkie wersje kolorystyczne) oraz najnowsza kamera profesjonalna Canon EOS C200 EF Cinema Camera!!

Podczas Dnia Otwartego dla wszystkich klientów naszego salonu wraz z firmą Canon Polska przygotowaliśmy specjalną ofertę handlową oraz fachową pomoc i doradztwo specjalistów.

Prezentacja odbędzie się od godziny 15.00 do godziny 18.00 z możliwością przetestowania produktów w studio z modelką.

Prezentację poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!


Komentarze czytelników (11)
 1. ixi
  ixi 5 lipca 2017, 11:21

  Czy ta nowa 6D jest naprawdę taka rewelacyjna? Nie lepiej kupić 5Dmk4?

 2. uniqueania
  uniqueania 5 lipca 2017, 16:47

  Super, bo właśnie chciałam zobaczyć jak pracuje ta nowa lustrzanka Canona.
  Dobrze że też w Krakowie jest taki profesjonalny sklep.

 3. mate
  mate 6 lipca 2017, 11:15

  @ixi
  "Czy ta nowa 6D jest naprawdę taka rewelacyjna?"

  No nie bardzo.

  "Nie lepiej kupić 5Dmk4?"

  Rozumiem, że 5 tys. zł różnicy w cenie to takie nic?

 4. andrzejwajda
  andrzejwajda 6 lipca 2017, 13:11

  @uniqueania proclub Ci placi za ta promocje? pod kazdym tematem zwiazanym z proclub lizesz im jajka....

 5. noob
  noob 6 lipca 2017, 13:27

  @andrzejwajda nie tylko uniqueania, ixi liże z drugiej strony, śmiem nawet twierdzić, że to jedna osoba, która liże podwójnie, czy tam z obu stron na raz.
  A nawet wydaje mi się że liże samemu sobie ;) pod tematami konkurencji zaś bąki puszcza.

 6. noob
  noob 6 lipca 2017, 13:31

  @mate
  "Rozumiem, że 5 tys. zł różnicy w cenie to takie nic?"
  Dla ixi to bajka, jak kupią droższy to więcej zarobi, albo tak jej/mu się wydaje, że tym gównianym marketingiem nagoni sobie klientów do salonu proclub

 7. andrzejwajda
  andrzejwajda 6 lipca 2017, 13:42

  @noob jak dla mnie fajnie ze sa dwa sklepy w krakowie, w ktorych mozna wybierac w sprzecie... tylko nie rozumiem tej na sile chorej promocji proclubu... Pewnie to ta co pracuje tam, wypisuje te posty

 8. gnieciuch
  gnieciuch 6 lipca 2017, 13:43

  Dobrze że też w Krakowie jest taki profesjonalny sklep :)
  a Plusy to amatory?

 9. noob
  noob 6 lipca 2017, 14:59

  @andrzejwajda niech będzie i dziesięć w Krakowie, i daj im Boże wszystkim utargu, tylko niech żaden nie udaje zadowolonych klientów. Ja po takim marketingu na bank do proclub nie wejdę i raczej już miło mi nie będzie się kojarzył żeby znajomym polecać, a nawet tam nie byłem, więc działa to odwrotnie, foto-plus witaj!

  Ej, chyba że to zamierzona konspiracja foto-plusa :D

 10. mate
  mate 6 lipca 2017, 15:37

  @noob
  No dokładnie, szeptany marketing robi się dyskretnie, a jeżeli ixi/uniqueania robią to same z siebie, to Proclub powinien im płacić, żeby się nie odzywały :)

 11. Timmy88
  Timmy88 7 lipca 2017, 18:19

  Wreszcie! Sensowne dni otwarte! Żeby w XXI wieku, w europejskim, wielomilionowym mieście trzeba było tak długo czekać na porządnie zrobione dni otwarte z prezentacją produktu to jest jakiś skandal.

  @gnieciuch Plusy profesjonalni? Może kiedyś. Wystarczy poszukać opinii na Google. Widać, że ostatnimi czasy jest spory spadek w notowaniach.

  Od razu wyjaśnię sprawę, że nie pracuję dla żadnego ze sklepów fotograficznych ponieważ moje poczucie moralności jest silne. Dokładnie tak silne jak świetna pozycja, wspaniała obsługa oraz rewelacyjne podejście do klienta ProClubu na rynku fotograficznym od wielu lat.

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.