Optyczne.pl

Partnerzy

proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Aktualności

Warsztaty fotografii mobilnej w sierpniu w Warszawie

Warsztaty fotografii mobilnej w sierpniu w Warszawie
9 sierpnia
2017 13:56

Fotojoker zaprasza 26 sierpnia do Warszawy na darmowe warsztaty fotografii wykonywanej za pomocą smartfonów. Zajęcia poprowadzi Mariusz Stachowiak.

Informacja prasowa

Warsztaty fotografii mobilnej - Warszawa.

Fotojoker zaprasza na bezpłatne warsztaty fotografii mobilnej, które odbędą się 26 sierpnia w studiu fotograficznym „Huśtawka” w Warszawie.

- Warsztaty fotografii mobilnej to wyjście na przeciw możliwościom jakie daje nam postęp technologiczny w segmencie smartfonów - mówi prowadzący zajęcia Mariusz Stachowiak.

Ten doświadczony i pełen pasji fotograf podróżniczy, znany jest również jako „Oderwany” - ze względu na nazwę swojego bloga i twórczości, która potrafi przyjemnie oderwać nas od szarej rzeczywistości. Warsztaty fotografii mobilnej organizowane przez firmę FOTOJOKER nauczą uczestników wykonywania pięknych zdjęć własnym smartfonem.

Warsztaty odbędą się 26 sierpnia w studiu fotograficznym „Huśtawka” w Warszawie przy, ulicy Taśmowej 1. Zajęcia będą prowadzone od godziny 9.00 do 17.00, a program zawiera część teoretyczną i praktyczną. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie fotojoker.pl/warsztaty.

Miło nam poinformować, że Optyczne.pl objęło wydarzenie swoim patronatem.


Komentarze czytelników (13)
 1. espresso
  espresso 9 sierpnia 2017, 14:02

  Fotografia mobilna? Jakiś nowy nurt, trend, a może fanaberie? Ktoś zna zagadnienie?

 2. rabarbarr
  rabarbarr 9 sierpnia 2017, 18:47

  Chodzi o robienie ładnych zdjęć za pomocą smarfona:) Warsztaty to fajna rzecz dla kogoś kto nie kupi profesjonalnego aparatu, ale mimo to chciałby robić poprawne zdjęcia, choćby na fejsbuczka:)

 3. paul80
  paul80 9 sierpnia 2017, 18:47

  No świat się kończy :-D

 4. kebab666
  kebab666 9 sierpnia 2017, 21:00

  Śmieszne czasy :)

 5. komor
  komor 9 sierpnia 2017, 21:15

  Nie wiem co jest śmiesznego w tym, że ludzie chcą robić zdjęcia takim sprzętem, jaki posiadają. Stare chińskie przysłowie mówi przecież, że the best camera is the one that's with you.

 6. szuu
  szuu 9 sierpnia 2017, 21:28

  fotografia mobilna to wtedy gdy możesz robić zdjęcie w dowolnym miejscu i czasie a nie tylko w swojej pracowni (fotografia stacjonarna). jest to absolutna nowość która stała się możliwa dzięki smartfonom, wcześniej było to niewyobrażalne :-D

 7. zentaurus
  zentaurus 9 sierpnia 2017, 22:07

  Super. Chętnie się tam wybiorę.

 8. espresso
  espresso 10 sierpnia 2017, 10:35

  @szuu,

  a mały sprytny kompakcik w kieszeni to już nie jest fotografia mobilna? Z definicji słowa "mobilny" można by wnioskować iż wszystko to co poza studio wyniesiemy ...

 9. zentaurus
  zentaurus 10 sierpnia 2017, 10:57

  Myślę że większość z nas intuicyjnie rozumie pojęcie mobilnej fotografii.
  espresso@
  Według mnie mały "kompakcik" może spełniać wymogi mobilności ale nie musi. Smartfon ma bezpośrednie połączenie z internetem, możemy przesyłać prawie natychmiast zdjęcia z prawie dowolnego miejsca pobytu. Nie każdy "kompakcik" posiada tą cechę.

 10. szuu
  szuu 10 sierpnia 2017, 13:06

  thank you from the mountain - dziękuję z góry
  mobile photography - fotografia mobilna

  słowo "mobilny" fajnie brzmi, choć znaczy coś innego, bo u nas nigdy komórki nie nazywaliśmy "telefonem mobilnym". ale już za późno, oba znaczenia się pomieszały, bez kontekstu już nie odgadniemy w jakim znaczeniu ktoś używa słowa "mobilny" :-P

 11. canonik
  canonik 10 sierpnia 2017, 14:47

  Rabat to powinni dać na psujące się aparaty.

 12. LiSzajFuj
  LiSzajFuj 10 sierpnia 2017, 18:51

  Canonik kto powinien dać rabat?

 13. canonik
  canonik 11 sierpnia 2017, 00:08

  LiSzajFuj - Chyba nie Zorka.

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.