Optyczne.pl

Partnerzy


proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.

Oferta proclub.pl

Aktualności

Black Weekend w Cyfra.eu

Black Weekend w Cyfra.eu
23 listopada
2017 18:19

Sklep Cyfra.eu zaprasza do skorzystania z promocji w ramach Black Weekend, który rozpocznie się w piątek 24 listopada. Dostępne będą rabaty, m.in. przy zakupie aparatu lub obiektywu.

Ogłoszenie

Black Weekend w Cyfra.eu - super ceny od 24 do 27 listopada.

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji dostępnych od piątku 24 listopada do poniedziałku 27 listopada.

Nasz tegoroczny czarny weekend promocji, startuje w piątek 24.11 o godzinie 10:00 i kończy się w poniedziałek 27.11 o 20:00. Zachęcamy do kliknięcia w sklepie w zakładkę Black Friday, szykujemy prawdziwe cenowe gratki. Jest to doskonała okazja do złapania w obniżonej cenie wymarzonego body lub obiektywu, którego zakup odkładaliście już dłuższy czas, a może w promocyjnych produktach znajdziecie idealny prezent dla kogoś bliskiego? Polecamy się (nie tylko) w ten weekend.

W razie wątpliwości przy zakupie, zapewniamy profesjonalną obsługę. Odpowiemy na każde Wasze pytanie i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Pamiętajcie: piątek 24 listopada 2017, równo o godzinie 10:00, https://www.cyfra.eu/pl/c/Black-Friday/88 - ruszamy z największymi przecenami w tym roku.


Komentarze czytelników (24)
 1. f8@24mm
  f8@24mm 22 listopada 2017, 18:25

  od gory jadac:

  digit.eu

  BLACK WEEKEND Sale

  BEST PRICES 24-27.11

  CHECK>


  to chociaz konsekwentnie bedzie. jak z Polishem sie nie udalo, to moze chociaz angielski da rade autor tej reklamowki?

 2. michalko
  michalko 22 listopada 2017, 19:40

  Warto zdawać sobie sprawę, że przynajmniej część sprzętu w tym sklepie to towar spoza oficjalnej polskiej dystrybucji. Co oczywiście przekłada się na sposób realizacji gwarancji.

 3. MaciekKwarciak
  MaciekKwarciak 22 listopada 2017, 20:03

  Ten sklep należy omijać, jak chce się zakupić coś na fakturę:

  Z regulaminu:
  "9.4. Z chwilą wydania przez Sprzedawcę Produktu przewoźnikowi przechodzą na Klienta nie będącego konsumentem korzyści i ciężary związane z Produktem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu. Sprzedawca w takim wypadku nie ponosi odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Produktu powstałe od przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Klientowi oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki."

  Czyli jak zaginie przesyłka, a ty oczywiście nie jesteś stroną umowy z przewoźnikiem to jest to wyłącznie twój problem i nie możesz nawet złożyć reklamacji dotyczącej dostawy. Nie mówiąc o jakimkolwiek pozwie.

  "9.8. Odpowiedzialność Usługodawcy/Sprzedawcy w stosunku do Usługobiorcy/Klienta nie będącego konsumentem, bez względu na jej podstawę prawną, jest ograniczona - zarówno w ramach pojedynczego roszczenia, jak również za wszelkie roszczenia w sumie - do wysokości zapłaconej ceny oraz kosztów dostawy z tytułu Umowy Sprzedaży, nie więcej jednak niż do kwoty jednego tysiąca złotych."

  Czyli z tytułu rękojmi nie należy ci się więcej niż 1000zł - za wszystkie zakupy w tym sklepie łącznie (do dwóch lat wstecz). 4. focjusz
  focjusz 22 listopada 2017, 20:13

  Przydało by się aby polskie sklepy wreszcie zorganizowały prawdziwe promocje na BF zamiast tych pseudo

 5. MaciekKwarciak
  MaciekKwarciak 22 listopada 2017, 20:26

  Dodam tylko że ze znanych mi sklepów internetowych, które sprzedają sprzęt foto, w podobnych okolicznościach nie powinno się kupować w x-kom.pl:

  Regulamin
  78.
  "W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży."

  Nie wymaga komentarza.

 6. ciszy
  ciszy 22 listopada 2017, 21:13

  Pierwszy lepszy przykład promocja na body za prawie 10k zł, promocja 250zł serio? Kilka innych jest spoko ale to to jakiś żart...

 7. ikit
  ikit 22 listopada 2017, 22:07

  Hm, pewnie większość sklepów foto będzie miało czarnopiątkowe promocje, każdy będzie miał artykuł?:|

 8. monangel
  monangel 22 listopada 2017, 22:15

  proponuje maruderom zalozyc wlasny biznes i rozdawac w promocji doplacajac do tego.N ikt chyba w branzy IT i foto nie prowadzil niczego bo takie farmazony wypisujecie. 10 lat prowadzilem salon komputerowy zarobek na laptopie za 2 tys zł to całe...120 zł i oczywiscie 2 lata odpowiedzialnosci a w promocji w BF chcielibyscie aby sprzedawcy obnizali 1000 zł i 800 do kazdego doplacili ciekawe z czego....polowa ignorantow mysli ze marze sa 20-30 % jak jest takie zniwo to zalozcie takie sklepy i badzcie bogaci. W dzisiejszych czasach na wiele produktow maraz wynosi wrecz zero procent a po sprzedazy kilkuset ztuk producent zwraca kilka procent i to cala marza. na inne produkty marza 0-10 % i to te tansze.
  Moze na zachodzie stac ich na bF ale w polsce tego nigdy nie bedzie poki sprzedawca bedzie zarabial na tym grosze i jeszcze przerzucą ustawa glowna odpowiedzialnosc na sprzedawca zamiast producenta. Przyklad:
  Glosniki creatie za 200 zł zarobek okolo 20 zł na nich producent daje rok gwarancji a klient oczywicie ma prawo przyjsc do sklepu do dwoch lat ciekawe za co i z czego ma ten drugi rok sprzedawca zreperowac/wymienic glosniki. Gwarancja w tym kraju jest dobrowolna (producenta) a odpowiedzialnosc sprzedawcy 2 lata tylko za to ze przerzucil towar z jednego magazynu na drugi zarabiajac grosze. Paranoja. I jeszcze te wasze jęki ze najlepiej promocje 50% maja byc smiech na sali.

 9. paparazzi
  paparazzi 22 listopada 2017, 23:15

  @monangel Ale chyba nie powiesz łaskawco, że podnoszenie cen przez sprzedawców tuż przed BF mamy uważać za niewiadomo jaką promocję?

 10. paparazzi
  paparazzi 22 listopada 2017, 23:18

  To taki BF na miarę naszych możliwości.
  My tym BF otwieramy oczy niedowiarkom i to nie jest nasze ostatnie słowo!

 11. mancebo
  mancebo 23 listopada 2017, 08:20

  @monangel

  Sami do tego doprowadziliście. Bezsensowne obniżanie cen do granic możliwości bijąc się o klienta. Jakby każdy trzymał ceny na poziomie, to by było z czego spuścić..., a teraz to można ale się.

  Za granicą są marże, ale oni mają utargu czasem i 20% na sprzęcie... tyle, że oni się nie szmacą ;/

  Pozdrawiam

 12. robertskc7
  robertskc7 23 listopada 2017, 08:53

  monangel kompletnie nie masz pojęcia co to marketing i reklama. BF nie służy do zarabiania !

 13. upsss
  upsss 23 listopada 2017, 13:47

  Artykuł o promocji jest, a promocja od jutra - w dodatku zero jakichkolwiek konkretnych informacji o tejże promocji. Bez sensu takie info.

 14. Janusz.Z
  Janusz.Z 23 listopada 2017, 20:43

  Black weekend czyli wyprzedaż pleśniejących produktów.
  Jakie to czytelne i w sumie głupie.

 15. domek
  domek 24 listopada 2017, 08:24

  Wiesz monangel ty sie znasz.czarny piatek est organizowany przez producentow.. I to oni gwarantuja upusty

 16. pawelpiotrm
  pawelpiotrm 24 listopada 2017, 10:13

  Dokładnie, promocja nie ma być z marży sprzedawcy ale z obniżonej ceny przez producenta. Ty jako sprzedawca powinieneś zarobić więcej, bo ilość przy stałej marży.
  Jak producent obniży cenę o 40% to czemy nie. Producentowi nie będzie pleśniało ;-)

 17. Troll_canon
  Troll_canon 24 listopada 2017, 11:37

  Przestańcie się czepiać @monangel bo ma 100% racji. Producenci walą w balon jak mogą. Sam tez miałem kiedyś sklep komputerowy. Producenci i markety wyeliminowały z rynku konkurencję. Reklamacji od sprzedawców praktycznie nie uznają, a klienci nabyli prawa które obciążają sprzedawców.

  Tylko dużych stać ponosić te koszty - A właściwie to stać ich na prawników bo większość reklamacji odrzucają. Ludzie płaczą i przychodzą naprawiać sprzęt w niezależnych serwisach mimo ze powinien być objęty gwarancją.

  Przywołujecie zachód. Niech ktoś pojedzie do Niemiec i pokaże mi gdzie są bilbordy, ile jest marketów w mieście itd. Tylko w Polsce widziałem tak dużą ilość wielkopowierzchniowych sklepów na jednego mieszkańca.

  A co do promocji i argumentów że nie służy zarabianiu - to najgłupsze co słyszałem. Każda promocja musi się zwrócić albo właściciel wyciągnie kasę z własnej kieszeni i ją dołoży. Nie oczekujcie tego od małych sklepów bo sami nie jesteście skłonni dopłacić nawet za uruchomienie komputera, a to zajmuje czasem i 1,5 godziny. Tak więc dajcie facetowi spokój bo ma 1000% racji.

 18. Troll_canon
  Troll_canon 24 listopada 2017, 11:41

  I jak napisał @monangel mądrale niech założą własny biznes i obniżą ceny o 1000 zł na laptopie na którym zarabiają od 20 do 120 zł. W jeden dzień straty będą nie do odrobienia przez następnych kilka lat.

  Łatwo się mówi, trudno jednak z własnej kasy dołożyć kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy w jeden dzień. 100 laptopów x 1000 zł to 100000. A to naprawdę nie problem sprzedać przy takiej obniżce.

  Specjalistom od marketingu proponuję własny biznes. Wyleczą się w miesiąc z książkowych i wymyślonych teorii.

 19. mmatja
  mmatja 24 listopada 2017, 15:09

  No, ale wtedy sprawa jest prosta. Nie masz jak obniżyć, to w ogóle nie obniżaj. A nie wielkie halo Black Friday, żeby dać 2% rabatu. To tak jakby szef Ci dał premię w wysokości 1,5% miesięcznej pensji. Jedno i drugie mija się z celem.

 20. MaciekKwarciak
  MaciekKwarciak 24 listopada 2017, 15:18

  Się zrobił mały zlot byłych właścicieli sklepików komputerowych.

 21. Troll_canon
  Troll_canon 24 listopada 2017, 15:42

  Albo pracowników etatowych, którym się wszystko należy. Każdy kij ma dwa końce.

 22. domek
  domek 24 listopada 2017, 18:02
  MaciekKwarciak
  24 listopada 2017, 15:18 

  Się zrobił mały zlot byłych właścicieli sklepików komputerowych.

  Ale to zabawne jak właściciele za przeproszeniem warzywniaków wcinają się do dyskusi gdzie rozmawia się o potentatach takich jak sony canon B&H
  Co oni mogą mi dać promocje na baterie paluszkowe?Nikt tu nieprowadzi dyskusji ile ma mi dać sklep tylko ile może opuścić w sklepie dystrybutor danej firmy.Nawet promocje w marketach są wymuszane umowami z dowstawcami durnego szczypiorku ile kiedy będzie towar po promocyjnej cenie

 23. pinto
  pinto 25 listopada 2017, 12:43

  Dajcie mi EF 400 F2.8 za pieńset, bo blek frajdej! Janusze żądają.

 24. Lipen
  Lipen 26 listopada 2017, 18:23

  To po co pierdzielić o jakimś black piątku, czy weekendzie. To wszystko pic na wodę. A ten zapis w umowie sklepu, który reklamują Optyczne.pl mówi sam za siebie. Złodzieje. Ale w reklamie nie chodzi o moralność tylko o kasę, prawda redaktorzy?

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.