Optyczne.pl

Partnerzy



proclub.pl - Profesjonalny Sklep Fotograficzny, Profesjonalny Sklep Foto, Sklep Fotograficzny, Sklep Foto, Sklep wideo, Sklep video, sprzęt Foto, sprzęt Fotograficzny, sprzęt video, sprzęt wideo, produkty fotograficzne, produkty Foto, produkty video, produkty wideo, akcesoria Foto, akcesoria fotograficzne, akcesoria video, akcesoria wideo, kamery video, kamery wideo, Aparaty fotograficzne, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, Lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy zoom, Macro, Makrofotografia, Monitory, filtry, filtry Foto, filtry fotograficzne, filtry video, filtry wideo, wypożyczalnia sprzętu Foto, CPS, Macro fotografia, warsztaty fotograficzne, szkolenia, studio fotograficzne, wyposażenie studia, zdjęcia, fotografia, kamera gopro, Hero Black, phantom, phantom 2, full Frame, Canon, Sony, Panasonic, Olympus, Pentax, Nikon, Leica, Fujifilm, 
Lumix, Alfa, Sandisk, Hoya, Lowepro, Zoom, PowerShot, Ixus, EOS, Cinema, Legria, pełna klatka, Manfrotto, statywy, torby fotograficzne, torby Foto, torby video, torby wideo, futerały fotograficzne, plecaki fotograficzne, oświetlenie studyjne, GoPro, dji, Hero, ilce, Eizo, spiker, tamron, Zeiss, Tokina, gh4, om-d, lumix, dron, qadrotopter, akcesoria, pen, nex, obiektywy, aparaty, kamery, zdjęcia, LensPen, Canon akcesoria, Sony akcesoria, Panasonic akcesoria, Olympus akcesoria, Leica akcesoria, Fujifilm akcesoria, Pentax akcesoria, Nikon akcesoria, GoPro akcesoria, karty pamięci.




Aktualności

Leica M (Typ 262) - limitowana edycja

Leica M (Typ 262) - limitowana edycja
4 grudnia
2017 12:35

Leica dosyć często wypuszcza na rynek edycje specjalne swoich aparatów. Tym razem w limitowanej liczbie 100 sztuk pojawił się model M (Typ 262).

Edycja specjalna aparatu Leica M (Typ 262) wyróżnia się obudową z anodyzowanego aluminium w czerwonym kolorze. Wyprodukowanych zostało jedynie 100 sztuk tego modelu, a do sprzedaży trafią one w cenie ok. 6.6 tys. euro za sztukę. Na zdjęciach poniżej widzimy jeden z aparatów w zestawie z limitowaną edycją obiektywu APO-Summicron-M 50 mm f/2.0 ASPH., także w czerwonym kolorze obudowy.


Komentarze czytelników (11)
 1. PDamian
  PDamian 4 grudnia 2017, 12:46

  Optyczne niegodne testowania produktów Leica
  ale o wszystkich niby nowościach informują
  łasi na nabijanie odsłon i komentarzy.

  Start.

 2. focjusz
  focjusz 4 grudnia 2017, 13:22

  Jakby miał biało czerwoną kropkę to bym brał ...

 3. filemon112
  filemon112 4 grudnia 2017, 13:38

  Przecież ma...

 4. LiSzajFuj
  LiSzajFuj 4 grudnia 2017, 14:30

  Dalej jest to fajna kamera!!!!!
  Ale ten wygląd 👎 :-(

 5. thorgal
  thorgal 4 grudnia 2017, 16:08

  Powinna się nazywać Me262 na cześć Me262.

 6. Vendeur
  Vendeur 4 grudnia 2017, 16:30

  Czy tylko dla mnie te wszystkie limitowane edycje Leici stały się żenadą i w oczach sprowadziły tę markę do postaci chłamu dla jeleni? Czy tam naprawdę nie potrafią nic innego, tylko szukać kolejnego debilnego pomysłu na jakąś idiotyczną wersję?

 7. ciszy
  ciszy 4 grudnia 2017, 19:01

  Zaraz się okaże, że wersji limitowanych ogółem wychodzi więcej niż normalnej. A co do koloru to taki kobiecy...I jak na leice całkiem tanio...

 8. Maciek
  Maciek 4 grudnia 2017, 19:25

  Ciekawe, czy udaje im się upłynnić całą taką edycję? Wnosząc z tego, że są coraz liczniejsze i obejmują mniej sztuk - raczej nie. Tak czy siak od czasów VW Golfa II i Leiki M5 niemiaszki nie wymyślili niczego sensownego.
  Tak przy okazji dodam, że to właśnie kolejny model Leiki: M6 zapoczątkował "limitowane edycje" - ale wtedy było to 1640 sztuk a cena aparatu względem siły nabywczej była o wiele większa niż dzisiaj.

 9. PDamian
  PDamian 4 grudnia 2017, 19:30

  Golf II i M5 nie wniosły wiele w porównaniu do poprzedników.

 10. Maciek
  Maciek 4 grudnia 2017, 20:46

  @PDamian - oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia. Ale nie można zapominać, że M5 to zasadniczo ostatni z sensownych i trzeci nowy projekt Leiki, (poprzednie to A i M3). Na tyle wyprzedzał on swoje czasy, że się nie upowszechnił i Leika wróciła do aparatu oznaczonego M4 - 2. Potem z nowych były jeszcze CL i M8 - ale to już inna bajka.
  Z kolei Golf II choć może był tylko modyfikacją to jednak na tyle udaną, że niemiaszki nigdy już nie osiągnęli takiej klasy (chociaż ci co mówią że "bez gwiazdy nie ma jazdy obstają, że ostatni był W124 :)

 11. LiSzajFuj
  LiSzajFuj 4 grudnia 2017, 21:40

  Nowa M5tka też wymiata :-)

Napisz komentarz

Komentarz można dodać po zalogowaniu.


Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.