W bazie znajduje się 2302 obiektywów i 9892 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Thypoch Voyager AF 24-50 mm f/2.8 - specyfikacja i opinie
| Producent | Thypoch |
|---|---|
| Model | Voyager AF 24-50 mm f/2.8 |
| Typ obiektywu | Szerokokątny zoom |
| Ogniskowa | 24 - 50 mm |
| Światłosiła | f/2.8 |
| Pole widzenia | 83 - 47 o |
| Ostrość od | 0.3 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.216x |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 10 |
| Mechanizm autofokusa | AF |
| Konstrukcja | 16 elementów / 13 grup |
| Rozmiar filtra | 67 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Sony E Sony FE |
| Wymiary | 92.9 x 70 mm |
| Waga | 432 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 14.05.2026 2 elementy asferyczne, 3 elementy ze szkła ED, 3 elementy ze szkła HRI |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę