DCF ED i DCF HRc - nowe serie lornetek Pentaxa
Kolejnymi nowościami Pentaxa są lornetki. Dwie serie lornetek DCF ED i DCF HRc pojawią się na rynku już w lutym 2007 roku. Seria DCF ED składać się będzie z modeli 8x32, 8x43, 10x43 i 10x50, natomiast DCF HRc, to dwie lornetki o parametrach 8x42 i 10x42.
Pentax DCF ED jest serią lornetek wysokiej jakości. Szkła niskiej dyspersji ED mają za zadanie niwelować aberracje chromatyczną i poprawiać jakość obrazu. Wszystkie lornetki są zbudowane w systemie dachowym.

Nie jest jeszcze znana dokładna cena lornetek DCF ED. Wiadomo jedynie, że będzie ona niższa niż 900 USD. Dokładne specyfikacje lornetek z tej serii dostępne są w naszej bazie:
Pentax DCF HRc, to również dachowe lornetki. Modele 8x42 i 10x42, którymi z pewnością zainteresują się miłośnicy ptaków mają, kosztować poniżej 300 USD. Zastosowanie nowych rozwiązań związanych z wewnętrznym ogniskowaniem, pozwoliło konstruktorom stworzyć lornetki bardziej kompaktowe i zmniejszyć ich wagę o 20% w porównaniu do poprzednich modeli. DCF HRc są wodoodporne do głębokości 1 m.

Ich specyfikacje są dostępne w naszej bazie lornetek:
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Napisz komentarz