Peak Design Camera Cube v2
Sansa Europe, polski dystrybutor marki Peak Design, informuje o powiększeniu się oferty tego producenta o nową linię wkładów do plecaków i toreb na sprzęt.
INFORMACJA PRASOWA
Sansa Europe Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Peak Design w Polsce, informuje, że w sprzedaży jest dostępna nowa linia wkładów do plecaków i toreb na sprzęt fotograficzny, Peak Design Camera Cube V2.
Wkłady Camera Cube to jedne z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produktów Peak Design. Teraz powstała ich nowa, ulepszona wersja, czyli Camera Cube V2!
Wkłady pakowe Camera Cube v2
Wkłady Camera Cube zostały zaprojektowane z myślą o plecakach i torbach Peak Design Travel Line. Są również świetnym uzupełnieniem do toreb i plecaków innych producentów, a w połączeniu z paskiem Peak Design mogą pełnić funkcję samodzielnej torby. Pozwalają na idealną organizację Twojego sprzętu podczas podróży i nie tylko. Służą do przechowywania aparatu, dużej liczby obiektywów, kamery lub drona – słowem wszystkich urządzeń foto-wideo, które wykorzystujesz w swojej pracy.
![]() |
Teraz dostępna jest nowa, ulepszona wersja Camera Cube V2. Co ją wyróżnia?
- Wkłady dostępne w pięciu różnych rozmiarach (X-Small, Small, S-Medium, Medium oraz Large).
- Poszerzony otwór główny ułatwiający dostęp.
- Nowe wodoodporne zamki błyskawiczne Ultra Zips.
- Wodoodporna taśma na zewnętrznych szwach.
- Przeprojektowane wkładki wewnętrzne.
- Ulepszony materiał wewnętrzny.
- Uchwyt zewnętrzny 360 stopni.
- Waga mniejsza o 10-15%.
Wkłady Camera Cube V2, podobnie jak w pierwszej wersji Camera Cube V1, mają w pełni otwieraną górną klapę oraz boczny dostęp po dwóch stronach wkładu. Zapewnia to szybki dostęp do sprzętu. Otwór główny został poszerzony w nowej wersji Camera Cube V2, dzięki czemu wyjmowanie sprzętu jest jeszcze wygodniejsze. Wkłady można montować wewnątrz plecaka Peak Design Travel Line za pomocą C-clip, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu wkładu z plecaka lub jego przesuwaniu się.
Bezpieczeństwo zapewniają również przegródki typu origami. Miękkie przegródki skutecznie absorbują wstrząsy i dają możliwość dostosowania układu wnętrza, pozwalając nawet na pionowe układanie przedmiotów jeden na drugim. Umożliwia to wykorzystanie maksimum pojemności wkładu oraz wygodne dopasowanie przegródek pod indywidualne potrzeby.
Wkłady są wyposażone również w zewnętrzny uchwyt i zewnętrzne pętle, które zapewniają pewny i bezpieczny transport. Nowa wersja Camera Cube V2 posiada uchwyt zewnętrzny 360 stopni — uchwyty po każdej stronie wkładu sprawiają, że korzystanie z wkładów jest jeszcze wygodniejsze.
Camera Cube V2, tak jak Camera Cube V1, są wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne nylonu 400D. Nowa wersja ma jednak dodatkowe ulepszenia, takie jak wodoodporne zamki błyskawiczne Ultra Zips oraz wodoodporną taśmę na zewnętrznych szwach. Dzięki temu sprzęt będzie bezpieczny nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.
Podczas podróży przenosimy wiele sprzętu fotograficznego i nie tylko, dlatego każda optymalizacja wagi bagażu jest istotna. Wkłady Camera Cube V2 wraz z przegrodami są teraz o 10-15% lżejsze niż w wersji V1.
Wkłady Camera Cube V2 są dostępne w pięciu różnych rozmiarach: X-Small, Small, S-Medium, Medium oraz Large. Nowe rozmiary (X-Small oraz S-Medium) świetnie sprawdzą się również do transportu bezlusterkowców lub dronów.
![]() |
Ulepszenia wprowadzone do Camera Cube V2 sprawiają, że wkłady od Peak Design są jeszcze bardziej funkcjonalne. Transport sprzętu jest jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy, a nowe rozmiary i przeprojektowane wkładki wewnętrzne pozwolą dopasować Camera Cube V2 do każdego sprzętu – również dronów i bezlusterkowców. Nowe wodoodporne elementy zwiększają bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.
Cena i dostępność
Wkłady Peak Design Camera Cube V2 są już dostępne w sprzedaży. Więcej szczegółów na ich temat oraz informację, gdzie można je kupić, znajdziesz na stronie https://peakdesign.pl/camera-cube-v2/
Ceny wkładów Camera Cube V2 znajdują się w tabeli poniżej:
- X-Small – 256,00 zł
- Small – 319,00 zł
- S-Medium – 369,00 zł
- Medium – 459,00 zł
- Large – 559,00 zł
Komentarz można dodać po zalogowaniu.
Zaloguj się. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.
zobaczcie zrobiliśmy materiałowe opakowania na aparaty, tak, ten w rozmiarze który coś faktycznie pomieści kosztuje tyle co walizka ochronna z juli i wkład do niej
@Michaelq16000: Z walizką transportową nie pójdziesz w góry albo na bagna. Ja używałem pond 2 lata CameraCube Large jako wkład do plecaka turystycznego (Wisport Racoon 85), do którego wrzucałem jeszcze sprzęt maskujący, statyw z głowicą gimbalową etc. Ostatecznie skończyłem z F-Stop Tilopa 50L + ICU large pro XL bo jednak jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie (dostęp do sprzętu od strony pleców), jednakże zakładając że masz "mały" plecak PD z serii travel line + camera cube to wkładu można używać do przechowywania sprxętu w domu/na wyjeździe a plecaka używać jako EDC. Fakt, PD ogólnie do tanich nie należy ale nie negowałbym rozwiązania jako takiego (BTW. inserty F-Stopa są solidniejsze i msją grubsze gąbki, ale z mojego doświadzenia stary CameraCube daje radę).
Skrzyni nie chciało mi się targać nawet jak miałem "mobilne studio" (2x500 + 3x250ws ELFO wraz ze statywami, softboxami etc.) do wszystkiego miałem "miękkie" pokrowce, dużo lżejsze i mniej inwazyjne dla tapicerki w bagażniku.
Do mojego amatorskiego setupu body + 2 obiektywy wystarczyłby zestaw small, ceny są przyzwoite, czyli akceptowalne. Dla mnie podstawowym argumentem jest waga całego zestawu, dlatego też na razie posługuję się rozwiązaniem dosyć prymitywnym w postaci koperty bąbelkowej ... Z oferty PD używam pasków nadgarstkowych, które są genialne w swojej prostocie i wytrzymałości.
System PD jest całkiem przyjemny, ale drogi i trochę zbyt ciężki. Rozwiązania F-Stopa też dużo tańsze nie są, ale są lżejsze. Mi sprawdził się torbo-plecak NorthFacea z wkładem Lowepro (łącznie ok 1,5 Kg), ale to nie jest zestaw do długich wędrówek, a raczej zestaw do podróży samolotem bez bagażu rejestrowanego. Ostatnio zainteresowałem się nowościami od Shimody - ale ostatecznie wybrałbym chyba F-Stopa.