W bazie znajduje się 2302 obiektywów i 9891 ocen.
Możesz też zrobić
własne porównanie obiektywów
Proszę podać interesujące Cię parametry
Meike 56 mm f/1.7 AF Air - specyfikacja i opinie
| Producent | Meike |
|---|---|
| Model | 56 mm f/1.7 AF Air |
| Typ obiektywu | Teleobiektyw stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 56 mm |
| Światłosiła | f/1.7 |
| Pole widzenia | 27.8 o |
| Ostrość od | 0.55 m |
| Maksymalne powiększenie | 0.13x |
| Maksymalna wartość przysłony | 16 |
| Liczba listków na przysłonie | 9 |
| Mechanizm autofokusa | STM |
| Konstrukcja | 11 elementów / 7 grup |
| Rozmiar filtra | 52 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Sony E |
| Wymiary | 59.2 x 66.5 mm |
| Waga | 190 g |
| Dodatkowe informacje | Premiera – 13.04.2026 |











Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.
Bądź pierwszy!
Dodaj swoją ocenę